Pod koniec marca tego roku dowiedzieliśmy się, że Demi Lovato ma nowego chłopaka. Gwiazda odnalazła szczęście u boku hollywoodzkiego aktora - Maxa Ehricha. W mediach społecznościowych wokalistki regularnie pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Wyglądają na nich na bardzo szczęśliwych i zakochanych. Wszystko wskazuje na to, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Para zdecydowała się bowiem na poważny krok. O co chodzi? Demi Lovato i Max Ehrich właśnie się zaręczyli.

Demi Lovato i Max Ehrich zaręczyli się

Demi Lovato przyjęła oświadczyny swojego partnera, o czym poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Na zdjęciach zrobionych przez jej znajomą widzimy radosny moment zaręczyn, a także przepiękny pierścionek z brylantem. Zdjęcia możecie zobaczyć także w naszej galerii – na górze strony.

W opisie serii zdjęć opublikowanych przez Demi Lovato czytamy, że wokalistka była pewna swoich uczuć do Maxa Ehricha już w momencie, w którym się poznali. Gwiazda filmów Disneya przyznała także, że czuje nieopisane szczęście i zaszczyt.

Wiedziałam, że cię kocham od chwili, gdy cię poznałam. To było coś, czego nie potrafię opisać nikomu, kto nie doświadczył tego na własnej skórze, ale na szczęście ty też. Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogoś w moim życiu (poza moimi rodzicami). Nigdy nie zmuszasz mnie, abym był kimś innym. I sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie. Jestem zaszczycona, że zostanę Twoją żoną – brzmi fragment postu.

Max Ehrich poprosił swoją ukochaną o rękę w bardzo romantycznym miejscu, a mianowicie na plaży w Malibu. Na jego profilu na Instagramie również pojawiło się kilka zdjęć i uroczy opis, w którym po raz kolejny wyznał miłość Demi Lovato.

Kylie Jenner i Travis Scott zaręczyli się? Celebrytka pokazała efektowny pierścionek >>>