Fani wyczekują nowego sezonu Riverdale i prawdopodobnie nie zawiodą się. W nadchodzącej części popularnego serialu produkcji telewizji The CW, którą dystrybuuje platforma Netflix, będzie się działo – i to chyba jeszcze więcej, niż w poprzednich sezonach. Jakie przygody czekają Lili Reinhart, Cole Sprouse’a, Vanessę Morgan, Madelaine Petsch, KJ Apę, Camilę Mendes i Charlesa Meltona? W pierwszym odcinku przyjaciele wezmą udział w balu maturalnym i zakończą swoją przygodę z liceum, a także prawdopodobnie z miasteczkiem Riverdale. Następnie zabiorą widzów w podróż w czasie – według informacji Betty, Jughead, Archie, Veronica i inni będą 7 lat starsi. Oznacza to, że dowiemy się, jak radzą sobie w dorosłym życiu. Jedna z głównych aktorek zdradziła, że jej bohaterka będzie spodziewała się dziecka. Domyślacie się o kogo chodzi?

Riverdale 5: co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu? Twórca serialu opublikował zdjęcie z planu i zdradził kilka szczegółów >>>

Riverdale 5 – jedna z głównych bohaterek będzie w ciąży!

Jeżeli obserwujecie aktorów Riverdale na Instagramie prawdopodobnie wiecie, że Vanessa Morgan spodziewa się dziecka wraz ze swoim wieloletnim partnerem Michaelem Kopechem. Niestety para postanowiła rozstać się tuż po ogłoszeniu tej radosnej nowiny. Odtwórczyni roli Toni, która jest obecnie w 9. miesiącu ciąży i za chwilę urodzi pierwsze dziecko, poinformowała na Instagramie, że producenci poszli jej na rękę, dzięki czemu nie musiała rezygnować z grania w serialu w trakcie ciąży. Oznacza to, że jej ciąża została wpleciona do scenariusza i to jej bohaterka będzie spodziewała się dziecka w 5. sezonie Riverdale! Zobaczcie jej zdjęcie z planu w galerii powyżej.