Trwają prace nad piątym sezonem Riverdale z Lili Reinhart, Cole'em Sprouse'em, KJ Apą i Camilą Mendes w rolach głównych. Aktorzy i twórcy hitowego serialu wrócili na plan po przymusowej przerwie spowodowaną pandemią koronawirusa. Przypomnijmy, że COVID-19 pokrzyżował ich plany (jeden z członków ekipy został zakażony) w związku z czym czwarty sezon Riverdale zakończył się dość niespodziewanie. Nadal nie wiemy, kto podglądał mieszkańców mrocznego miasteczka. Jak się jednak okazuje, twórcy serialu chcą wyjaśnić tę sprawę, a dopiero później przeprowadzą zapowiedziany już kilka miesięcy temu skok w czasie. Zapowiada się interesująco, prawda? Ostatnio Roberto Aguirre-Sacasa zdradził nam jeszcze kilka szczegółów dotyczących pierwszego odcinka Riverdale 5.

Riverdale 5 – co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu?

Roberto Aguirre-Sacasa, który jest odpowiedzialny m.in. za scenariusz Riverdale, opublikował pierwsze zdjęcie z planu piątego sezonu serialu. Widzimy na nim Cheryl i Toni na balu maturalnym. Z opisu zdjęcia, które wczoraj pojawiło się na profilu Roberto Aguirre-Sacasy na Instagramie, wynika, że relację ze szkolnej imprezy zobaczymy właśnie w pierwszym odcinku Riverdale 5. „Nie mogłem się powtrzymać. Oto mini zapowiedź balu maturalnego (pierwszego odcinka po powrocie) z tymi pięknymi damami. Zapewniam, że wszystkie królowe będą naprawdę królować w nadchodzącym sezonie” – napisał twórca serialu. Zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony.

Riverdale 5: data premiery

Serial Riverdale miał powrócić do amerykańskiej telewizji oraz platformy streamingowe (w tym na Netlflix) jesienią 2020. Fani produkcji muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. W związku z przymusową izolacją spowodowaną pandemią koronawirusa premiera musiała zostać przełożona. Na kiedy? Niestety konkretna data nie jest jeszcze znana. Ale o wszystkim będziemy was informować na bieżąco.

Riverdale 5 – data premiery, fabuła, zmiany w obsadzie i wszystko, co wiemy o nowym sezonie serialu >>>