Vanessa Morgan, którą większość prawdopodobnie kojarzy jako Toni Topaz z Riverdale, chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. W lipcu 2019 roku aktorka opublikowała serię zdjęć, które uwieczniły wyjątkowy moment zaręczyn z Michaelem Kopechem – profesjonalnym baseballistą, jej wieloletnim partnerem. Sportowiec poprosił swoją ukochaną o rękę w absolutnie bajkowej scenerii, a mianowicie u stóp wodospadu Mooney Falls w okolicach Wielkiego Kanionu. Ślub Vanessy Morgan i Michaela Kopecha odbył się na początku tego roku. Na wystawnej ceremonii bawiły się m.in. gwiazdy Riverdale, na czele z Madelaine Petsch (serialową Cheryl Blossom, a prywatnie przyjaciółką Vanessy Morgan) i Skeetem Ulrichem – odtwórcą roli FP Jonesa. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się natomiast, że Vanessa Morgan i Michael Kopech spodziewają się pierwszego dziecka. Już za kilka miesięcy aktorka urodzi chłopca. Właśnie dlatego wielu fanów zszokowała informacja, którą wczoraj podał serwis People. Jak się okazuje, Vanessa Morgan i Michael Kopech rozwodzą się!

Vanessa Morgan i Michael Kopech rozwodzą się!

Amerykański serwis People poinformował, że Vanessa Morgan i Michael Kopech postanowili się rozwieść. Profesjonalny baseballista złożył pozew o rozwód 19 lipca w Teksasie, czyli po około sześciu miesiącach małżeństwa. Na razie powód rozstania nie jest znany. Rzecznik prasowy gwiazdy Riverdale potwierdził, że ojcem jej pierwszego dziecka jest Michael Kopech. Odmówił jednak komentarza na temat rozwodu. Przedstawiciel sportowca także milczy.

Fani dopiero teraz zorientowali się, że na zdjęciach i filmach z baby shower, które pod koniec ubiegłego tygodnia opublikowała Vanessa Morgan, nie widać Michaela Kopecha – ojca dziecka. Aktorka świętowała w towarzystwie przyjaciół. Możemy się więc domyślać, że małżonkom nie układało się od dłuższego czasu.

Gwiazda „Riverdale” jest w ciąży! Pokazała nagranie z USG i ujawniła płeć dziecka >>>