Baby-boom w show-biznesie nadal trwa! Do grona gwiazd, które już wkrótce zostaną rodzicami, oficjalnie dołączyła Emily Ratajkowski. Popularna modelka i influencerka spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim mężem Sebastianem Bearem-McClardem. Gwiazda podzieliła się z fanami radosną nowiną w bardzo oryginalny, a zarazem spektakularny sposób – pojawiła się na okładce amerykańskiego Vogue’a. Co więcej, udzieliła szczerego wywiadu na temat ciąży i swojego dziecka.

Emily Ratajkowski jest w ciąży!

Wczoraj na oficjalnym profilu Emily Ratajkowski na Instagramie pojawiło się krótkie wideo, za pośrednictwem którego modelka ogłosiła, że została gwiazdą najnowszego wydania magazynu Vogue USA. Po kilku sekundach oczom obserwatorów ukazuje się jednak wyraźnie zaokrąglony – ciążowy brzuszek. Emily Ratajkowski już wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy! Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest światowej sławy modelka. Wszystko wskazuje jednak na to, że jej stan jest dość zaawansowany. Nieznana jest również płeć dziecka Emily Ratajkowski i Sebastania Beara—McClarda. Jednak według przyszłych rodziców, tego dowiemy się dopiero za 18 lat – gdy ich pociecha osiągnie pełnoletność i sama będzie mogła o tym zdecydować.

Karlie Kloss jest w ciąży! Modelka i Joshua Kushner już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy >>>

Emily Ratajkowski zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące ciąży!

Emily Ratajkowski udzieliła bardzo szczerego, wręcz intymnego wywiadu amerykańskiej edycji magazynu Vogue. W rozmowie z prestiżowym pismem przyznała m.in., nie zna płci dziecka. Co więcej, zarówno jej, jak i Sebastianowi Bearowi-McClardowi zależy na tym, by ich pociecha sama zadecydowała o płci, gdy osiągnie pełnoletność. I chociaż znajomi ich wyśmiali, zdaniem przyszłych rodziców kwestia płci jest bardzo złożona i nie chodzi w niej „tylko” o genitalia, z jakimi rodzi się dziecko.

Modelka przyznała również, że jej mąż lubi mówić, że „są w ciąży”. Uważa, że jest to bardzo urocze, ale niestety nieprawdziwe. „Ciąża to czas samotności – kobieta przechodzi ją sama. Mimo tego, że mam kochającego męża obok i wiele przyjaciółek gotowych do dzielenia się swoimi – ciążowymi doświadczeniami, ostatecznie jestem sama z moim zmieniającym się ciałem" – czytamy w rozmowie Emily Ratajkowski z amerykańskim magazynem.

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard – historia związku

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard są razem od 2018 roku. Po kilku tygodniach związku postanowili wziąć ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nowym Jorku. Ich decyzja zaskoczyła wielu fanów. Jak się jednak okazało, modelka i starszy od niej o 10 lat producent muzyczny są bardzo szczęśliwi, poza tym poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy! Gratulujemy.

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć zdjęcia Emily Ratajkowski, na których widać ciążowy brzuszek! Modelka została przyłapana przez paparazzi w drodze na spotkanie w Nowym Jorku. 

Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży? Zagraniczne media ujawniły szczegóły, m.in. płeć dziecka >>>