Na początku roku Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że odchodzą z rodziny królewskiej, a tym samym zrzekają się tytułów książęcych. Ta decyzja zaskoczyła cały świat. Mimo tego, że od przeprowadzki pary do USA minęło już kilka miesięcy, zainteresowanie ich życiem prywatnym nie słabnie. A wręcz przeciwnie. Ostatnio w zagranicznych mediach pojawiły się informacje, według których Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Popularny magazyn Star zdradził również, czy niespełna 2-letni Archie Mountbatten-Windsor będzie miał siostrę, czy braciszka. Szczegóły znajdziecie poniżej!

Meghan Markle jest w ciąży?

Meghan Markle i książę Harry wkrótce zostaną rodzicami po raz drugi? O rzekomej ciąży gwiazdy mówi teraz cały świat. W ubiegłym tygodniu na okładce magazynu New Idea pojawiło się zdjęcie Meghan Markle w oversize’owym swetrze oraz jesiennej kurtce, na którym rzekomo widać zaokrąglony – ciążowy brzuszek. Fotografia wykonana przez paparazzi została przysłonięta wymownym podpisem „ciężarna Meghan wychodzi z domu”. Czy ex-księżna Sussex rzeczywiście jest w ciąży? Fani mają mieszane uczucia. Jednak nie kryją zaskoczenia i starają się znaleźć potwierdzenie tych plotek.

Zdjęcie na okładce australijskiego tabloidu to nie wszystko. O ciąży Meghan Markle poinformował także Star. Informator magazynu zdradził, że amerykańska gwiazda jest w szóstym miesiącu ciąży, a także ujawnił płeć dziecka. Jak się okazuje, Meghan Markle ma urodzić dziewczynkę na początku 2021 roku. Archie będzie miał młodszą siostrę! 

Meghan Markle jest w ciąży? Jak dotąd główni zainteresowani całą sprawą, czyli amerykańska gwiazda i książę Harry nie skomentowali medialnych doniesień. Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli jeszcze poczekać na oficjalne oświadczenie pary. Informator magazynu Star zdradził, że Meghan Markle i Harry chcą utrzymać ciążę w tajemnicy tak długo, jak będzie to możliwe, a tym samym oszczędzić sobie medialnego szaleństwa. Co ważne, o drugiej ciąży Amerykanki ma wiedzieć już brytyjska rodzina królewska, w tym królowa Elżbieta II.

Meghan Markle i Książę Harry – jak się poznali? >>>