Powstaje biografia Meghan Markle i księcia Harry'ego. Premiera w sierpniu tego roku!

Jesteście ciekawi, jak wiele prawdy tkwi w plotkach na temat Meghan Markle i księcia Harry'ego? Już niebawem będziecie mogli je zweryfikować. „Sussexów” będzie bowiem można poznać bliżej dzięki biografii „Finding freedom. Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family” (w wolnym tłumaczeniu „Odnajdując wolność. Harry i Meghan, czyli jak stworzyć nowoczesną rodzinę królewską”). Właśnie trwają prace nad książką, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Premiera biografii Meghan i Harry'ego planowana jest na sierpień 2020 roku.

Nad biografią pracują dziennikarze przez lata ściśle współpracujący z książęcą parą: Carolyn Durand i Omid Scobie (specjalista od rodziny królewskiej), którzy książkę określają jako „ostateczną historię księcia i księżnej Sussex”. I podkreślają, że piszą ją, by „opowiedzieć dokładną wersję ich podróży i zweryfikować największe mity na temat pary, które powtarzano tak często, że stały się już legendą”. Książka ma ukazać relację Meghan i Harry'ego od momentu, kiedy się w sobie zakochali i postanowili być razem, poprzez drogę, jaką razem przeszli – począwszy od bycia w centrum uwagi mediów, poprzez narodziny syna, aż po wycofanie się z brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Meghan i Harry przeprowadzili się do Los Angeles i poinformowali, że będą mieć drugie dziecko!

Prace nad biografią Meghan i Harry'ego rozpoczęły się dwa lata temu (nie sądzono wówczas, ile będzie mieć zwrotów akcji), teraz zbliżają się do finiszu. Książka ma się ukazać na rynku 11 sierpnia 2020 roku. Kiedy pojawi się polskie wydanie? Na razie nie wiadomo. Podejrzewamy jednak, że ze względu na wzmożone zainteresowanie ex-książęcą parą, będzie to tylko kwestia czasu. Czekacie?