Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard – o tej parze znów jest głośno. Niestety tym razem z powodu rzekomego rozwodu. Amerykańskie media donoszą, że Sebastian, 35-letni producent filmowy i scenarzysta miał notorycznie zdradzać 31-letnią modelkę, żonę i matkę swojego dziecka.

Z tej smutnej okazji przypominam historię związku popularnej modelki i starszego od niej o cztery lata producenta filmowego. Jak długo byli razem? Jak wyglądał ich ślub? Kiedy poinformowali, że ich rodzina się powiększy?

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard. Kim jest mąż modelki?

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard zaczęli się spotykać na początku 2018 roku. Paparazzi przyłapali zakochanych na randce w Walentynki. Fani nie mieli wątpliwości, że między popularną modelką i producentem filmowym jest coś więcej. Niewiele osób spodziewało się jednak, że para zdecyduje się na ślub po kilku tygodniach związku. Szczególnie, że „chwilę” wcześniej Emily Ratajkowski rozstała się z Jeffem Magidem, z którym spotykała się przez około trzy lata.

Kim jest Sebastian Bear-McClard? Ukochany Emily Ratajkowski ma 33 lata i jest aktorem, scenarzystą, jak również producentem. Ma na swoim koncie współpracę z Jayem-Z oraz Iggy Popem. Co więcej, wyprodukował film Good Time z Robertem Pattinsonem. Sebastian Bear-McClard pochodzi z artystycznej rodziny. Jego mama Liza Bear jest pisarką, fotografką, aktywistką, a także współzałożycielką czasopism Avalanche oraz Bomb. Natomiast ojciec to aktor i artysta – plastyk. Prace Michaela McClarda można było podziwiać m.in. w nowojorskim Museum of Modern Art (MoMA).

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard – ślub 

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard pobrali się pod koniec lutego 2018 roku, czyli po kilku tygodni związku. Kameralna ceremonia, o której wiedzieli tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina, odbyła się w ratuszu w Nowym Jorku. Emily Ratajkowski, czyli panna młoda nie zdecydowała się na suknię ślubną, ale na garnitur w kolorze musztardowy z Zary. Sebastian Bear-McClard także wybrał garnitur, jednak w odcieniu baby blue. To nie wszystko! Para zrezygnowała także z klasycznych obrączek na rzecz przyciągających wzrok sygnetów.

Decyzja o ślubie Emily Ratajkowski i Sebastiana Beara-McClarda wywołał prawdziwą burzę w sieci i lawinę spekulacji. Nie wszyscy wierzyli w prawdziwość ich uczuć. Co wróżyli im (równie szybki) rozwód. Tak się jednak nie stało. Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard tworzą jedną z najbardziej uroczych par w show-biznesie. Wyglądają na bardzo szczęśliwych. Do tego poważnie myślą o wspólnej przyszłości – już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy!

 

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 years ago at the courthouse 10/10 would marry again (& again & again & again)

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata) Lut 23, 2020 o 8:28 PST

Emily Ratajkowski – ciąża 

W październiku ubiegłego roku Emily Ratajkowski poinformowała, że spodziewa się dziecka. Modelka przekazała fanom radosną wiadomość w oryginalny, a zarazem bardzo spektakularny sposób. Wzięła udział w wyjątkowej sesji dla Vogue’a i to właśnie na okładce amerykańskiego magazynu pokazała swój ciążowy brzuszek po raz pierwszy. Co więcej, Emily Ratajkowski udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o samotności w ciąży. Przyznała także, że wraz z Sebastianem nie chcą poznać płci swojego dziecka. Ich pociecha ma sama zdecydować, kim jest, gdy skończy 18 lat. 

Emily Ratajkowski urodziła! Modelka i Sebastian Bear-McClard zostali rodzicami po raz pierwszy

Ostatnio Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard zostali rodzicami. Dokładnie 8 marca 2021 roku modelka urodziła chłopca – Sylvester Apollo. Kilka dni później podzieliła się pierwszym zdjęciem z maleństwem i zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące porodu. Przyznała, że poranek, w którym przyszedł na świat był najbardziej surrealistycznym, najpiękniejszym i przepełnionym największą miłością w jej życiu. Wspomnianą już fotografię, a także inne zdjęcia Emily i Sebastiana możecie zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). 

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard rozwodzą się?

Niestety po 4 latach związku okazuje się, że zakończy się on prawdopodobnie rozwodem. Powodem ma być niewierność Sebastiana. Mąż modelki miał ją notorycznie zdradzać, jak donosi informator serwisu PageSix.com. Wprawdzie pozew rozwodowy jeszcze nie wpłynął, ale mówi się o formalnym rozstaniu. W dodatku Emily była ostatnio widziana bez obrączki.