Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard – o tej parze znów jest głośno. Wczoraj (27 października 2020 roku) modelka z polskimi korzeniami poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Co więcej, udzieliła szczerego wywiadu amerykańskiemu Vogue’owi, w którym opowiedziała o ciąży, a także o przyszłości swojej pociechy. Z tej okazji przypominamy wyjątkową historię związku popularnej modelki i starszego od niej o cztery lata producenta filmowego. Od kiedy są razem? Jak wyglądał ich ślub?

Emily Ratajkowski ma nowego chłopaka! Kim jest Sebastian Bear-McClard?

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard zaczęli się spotykać na początku 2018 roku. Paparazzi przyłapali zakochanych na randce w Walentynki. Fani nie mieli wątpliwości, że między popularną modelką i producentem muzycznym jest coś więcej. Niewiele osób spodziewało się jednak, że para zdecyduje się na ślub po kilku tygodniach związku. Szczególnie, że „chwilę” wcześniej Emily Ratajkowski rozstała się z Jeffem Magidem, z którym spotykała się przez około trzy lata.

Kim jest Sebastian Bear-McClard? Ukochany Emily Ratajkowski ma 33 lata i jest aktorem, scenarzystą, jak również producentem. Ma na swoim koncie współpracę z Jayem-Z oraz Iggy Popem. Co więcej, wyprodukował film Good Time z Robertem Pattinsonem. Sebastian Bear-McClard pochodzi z artystycznej rodziny. Jego mama Liza Bear jest pisarką, fotografką, aktywistką, a także współzałożycielką czasopism Avalanche oraz Bomb. Natomiast ojciec to aktor i artysta – plastyk. Prace Michaela McClarda można było podziwiać m.in. w nowojorskim Museum of Modern Art (MoMA).

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard wzięli ślub!

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard pobrali się pod koniec lutego 2018 roku, czyli po kilku tygodni związku. Kameralna ceremonia, o której wiedzieli tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina, odbyła się w ratuszu w Nowym Jorku. Emily Ratajkowski, czyli panna młoda nie zdecydowała się na suknię ślubną, ale na garnitur w kolorze musztardowy z Zary. Sebastian Bear-McClard także wybrał garnitur, jednak w odcieniu baby blue. To nie wszystko! Para zrezygnowała także z klasycznych obrączek na rzecz przyciągających wzrok sygnetów.

Decyzja o ślubie Emily Ratajkowski i Sebastiana Beara-McClarda wywołał prawdziwą burzę w sieci i lawinę spekulacji. Nie wszyscy wierzyli w prawdziwość ich uczuć. Co wróżyli im (równie szybki) rozwód. Tak się jednak nie stało. Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard tworzą jedną z najbardziej uroczych par w show-biznesie. Wyglądają na bardzo szczęśliwych. Do tego poważnie myślą o wspólnej przyszłości – już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 years ago at the courthouse 10/10 would marry again (& again & again & again)

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata) Lut 23, 2020 o 8:28 PST

Emily Ratajkowski jest w ciąży! Modelka i Sebastian Bear-McClard już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy

Emily Ratajkowski już wkrótce zostanie mamą! Modelka przekazała fanom radosną wiadomość w oryginalny, a zarazem bardzo spektakularny sposób. Wzięła udział w wyjątkowej sesji dla Vogue’a i to właśnie na okładce amerykańskiego magazynu pokazała swój ciążowy brzuszek po raz pierwszy. Co więcej, Emily Ratajkowski udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o samotności w ciąży. Przyznała także, że wraz z Sebastianem nie chcą poznać płci swojego dziecka. Ich pociecha ma sama zdecydować, kim jest, gdy skończy 18 lat. Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Emily Ratajkowski. Wszystko wskazuje jednak na to, że pierwsze dziecko modelki i producenta przyjdzie na świat na początku 2021 roku.

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie wspólne zdjęcia Emily Ratajkowski i Sebastania Beara-McClarda, a także pierwsze zdjęcia modelki z ciążowym brzuszkiem.

Emily Ratajkowski jest w ciąży! Światowej sławy modelka i Sebastian Bear-McClard zostaną rodzicami po raz pierwszy >>>