Emily Ratajkowski urodziła! Modelka i celebrytka podzieliła się radosną nowiną z fanami oraz fankami za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Dziś wieczorem opublikowała urocze zdjęcie z dzieckiem, a także zdradziła jego imię i datę urodzenia. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Emily Ratajkowski została mamą po raz pierwszy!

Pierwsze dziecko Emily Ratajkowski i Sebastiana Beara-McClarda przyszło na świat 8 marca 2021, czyli w tegoroczny Dzień Kobiet. Modelka, która zyskała popularność dzięki udziałowi w teledysku do utworu Blurred Lines, urodziła chłopca. Razem z mężem wybrali dla niego imiona Sylvester Apollo

Emily Ratajkowski poinformowała o narodzinach syna za pośrednictwem Instagramu. Dziś wieczorem opublikowała urocze zdjęcie, na którym karmi go piersią. Co więcej, zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące porodu. Przyznała, że dzień, w którym jej pierwsze dziecko przyszło na świat, był najbardziej surrealistycznym, najpiękniejszym, a zarazem przepełnionym największą miłością w jej życiu. 

„Sylvester Apollo Bear jest już na świecie. Sly urodził się 8 marca 2021 roku w najbardziej surrealistyczny, piękny i przepełniony miłością poranek w moim życiu” – wyznała Emily Ratajkowski

Pierwsze zdjęcie Emily Ratajkowski z synem możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony).

Przypomnijmy, że Emily Ratajskowski poinformowała o ciąży w październiku ubiegłego roku. Podzieliła się z fanami i fankami radosną nowiną w oryginalny, a zarazem spektakularny sposób - pojawiła się na okładce amerykańskiego Vogue’a i udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o ciąży oraz o planach związanych z wychowaniem dziecka. Nie ukrywała, że to dla niej wyjątkowy czas. Od tamtej pory na profilu Emily Ratajkowski na Instagramie pojawiło się sporo zdjęć, na których modelka chętnie eksponowała ciążowy brzuszek – podzieliła się m.in. efektami wyjątkowej sesji, a tym samym przełamała tabu i udowodniła, że nie wstydzi się nagości. 

Ojcem dziecka jest Sebastian Bear-McClard – aktor, scenarzysta i producent, a prywatnie mąż Emily Ratajkowski. Co ciekawe, świeżo upieczeni rodzice zaczęli się spotykać w lutym 2018 roku. Kilka tygodni później wzięli ślub w nowojorskim ratuszu. Uchodzą za jedną z najbardziej uroczych par w show-biznesie.