Kolejne rozstanie w amerykańskim show-biznesie? Na to niestety wygląda. Małżeństwo 31-letniej modelki Emili Ratajkowski i jej męża, 35-letniego producenta filmowego Sebastiana Bear-McClarda, może wkrótce przejść do historii. Co spowodowało, że para, która ma małego synka zdecydowała się rozstać?

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard – rozwód?!

Po około 4-latach małżeństwa Emily Ratajkowski, modelka i autorka książki „Moje ciało” szykuje się do rozwodu z Sebastianem Bear-McClardem. Tak przynajmniej twierdzi źródło serwisu PageSix.com. Powodem rozstania z mężem ma być jego zdrada. 

Tak, zdradzał ją – twierdzi źródło cytowane przez PageSix.com. – Jest seryjnym oszustem. To jest obrzydliwe!

Dziennikarze nie znaleźli jednak na potwierdzenie tych doniesień pozwu rozwodowego w amerykańskim systemie sądowym. Być może sprawa jest jeszcze świeża. Nie otrzymali też jednak póki co komentarzy od przedstawicieli prasowych par.

Plotki o rozstaniu ma podsycać fakt, że w czwartek 14 lipca modelka została przyłapana przez paparazzi bez ślubnej obrączki.

Według źródła People.com rozstanie miało nastąpić niedawno a Emily dobrze sobie z nim radzi: To była decyzja Em. Ona ma się dobrze. Jest silna i skupiona na synu. Uwielbia być mamą.

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard – historia związku

Jak wygląda historia związku Emily i Sebastiana, która prawdopodobnie właśnie dobiega końca? Poznali się w 2018 roku. Na jednej z branżowych imprez. Bardzo szybko między nimi zaiskrzyło. I to tak, że po zaledwie kilku tygodniach zdecydowali się na ślub. Nastąpił on w lutym 2018 roku w nowojorskim ratuszu. Emily miała na sobie musztardowy garnitur i czarny kapelusz z woalką.

W marcu 2021 roku doczekali się swojego pierwszego dziecka (i wygląda na to, że będzie on jedynym wspólnym) – synka Sylvestra, który obecnie ma 1,5 roku.

Zobacz także: