W show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Do grona gwiazd, których rodziny wkrótce się powiększą, dołączyli niedawno Chiara Ferragni i Fedez. Na początku października jedna z najpopularniejszych influencerek na świecie opublikowała urocze zdjęcie swojego synka Leo trzymającego zdjęcie USG, a tym samym poinformowała fanów, że jest w ciąży. Fotografia zdobyła blisko cztery miliony like’ów na Instagramie! Od tamtej pory Chiara Ferragni opublikowała kilka zdjęć, na których widać ciążowy brzuszek. Natomiast ostatnio zdradziła płeć dziecka i pokazała zrzut ekranu z monitora USG. Gwiazda internetu urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Chiara Ferragni zdradziła płeć dziecka!

Wczoraj Chiara Ferragni opublikowała na swoim Instagramie najnowsze zdjęcie USG, a przy okazji zdradziła płeć drugiego dziecka. „Ciao mia baby girl” – czytamy w opisie postu. Okazuje się, że Chiara Ferragni i Fedez już wkrótce powitają na świecie pierwszą córeczkę. Zdjęcie możecie zobaczyć także w naszej galerii (na górze strony). Na razie nie wiadomo, jakie imię Chiara Ferragni i Fedez wybrali dla dziewczynki. Nieznany jest również termin porodu. Możemy się jednak spodziewać, że światowej sławy influencerka będzie chciała dzielić się z fanami wszelkimi szczegółami dotyczącymi jej stanu, jak było w przypadku jej pierwszej ciąży. 

Przypomnijmy, że Chiara Ferragni poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka pod koniec 2017 roku. Od tamtej pory chętnie dzieliła się zdjęciami ciążowego brzuszka, a także informacjami na temat swojego stanu zdrowia czy samopoczucia. Leo, czyli pierwszy syn Chiary Ferragni i Fedeza, przyszedł na świat w marcu 2018 roku. Ich rodzinne zdjęcia cieszą się ogromną popularnością w sieci.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Para wybrała wyjątkowe imię dla swojego dziecka >>>