„Rośniemy! Głównie ja!” – napisała na Instagramie Hilary Duff. I tym samym obwieściła światu, że spodziewa się kolejnego dziecka! 33-letnia aktorka, której największą popularność przyniosła rola w serialu Disneya Lizzie McGuire, a także współczesnego Kopciuszka w Cinderella Story, opublikowała krótkie wideo, w którym pozuje wraz z mężem, Matthew Komą. Brzuszek Hilary jest wyraźnie zaokrąglony! Szczęśliwą nowina podzielił się też przyszły tata, który na swoim instagramowym koncie napisał: „lol, mieliśmy zabawę podczas kwarantanny. Dziecko #3” – 2021”. Para nie zdradziła póki co płci maleństwa. 

Hilary Duff i Matthew Koma są już rodzicami dziewczynki o imieniu Banks, która przyszła na świat w październiku 2018 rok. Oprócz tego wychowuję wspólnie syna Duff, Lucę, który jest owocem związku aktorki i jej poprzedniego męża, Mike’a Cormie. Obecnego serialowa Lizzie McGuire poślubiła pod koniec ubiegłego roku.


Zobacz także: Mandy Moore jest w ciąży! Aktorka zdradziła płeć dziecka
 

Para wzięła sekretny ślub, czym dopiero po jakimś czasie podzieliła się w mediach społecznościowych. Hilary i Matthew pobrali się w ich posiadłości w Los Angeles 21 grudnia 2019 roku, a w uroczystości udział wzięła rodzina oraz najbliżsi przyjaciele zakochanych.

Pod postem na Instagramie Hilary Duff gratulacje złożyły inne gwiazdy, które właśnie zostały mamami lub także spodziewają się dziecka. A wśród nich Lea Michele, świeżo upieczona mama dziewczynki, oraz Mandy Moore i Ashley Tisdale oczekujące swoich pierwszych potomków.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are growing!!! Mostly me ...

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff) Paź 24, 2020 o 8:28 PDT