Mandy Moore urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Kolejna gwiazda została mamą. Swoje pierwsze dziecko właśnie urodziła Mandy Moore! Tą radosną nowiną aktorka, którą znamy z filmu Szkoła uczuć, w którym wcieliła się w rolę Jamie Sullivan, podzieliła się na Instagramie. Znamy więc nie tylko płeć dziecka, którą gwiazda ujawniła już wcześniej, ale i jego imię. Wiemy także, jak wygląda maluch – gwoli ścisłości, tylko trochę, bo na zdjęciu dziecka, które aktorka udostępniła w sieci, widać jedynie dłonie, brzuszek i połowę główki. Tylko tyle i aż tyle! Ale po kolei...

„Był punktualny, przyszedł na świat w wyznaczonym terminie, ku wielkiej radości swoich rodziców. Spodziewaliśmy się, że zakochamy się w nim na wiele różnych sposobów, ale to, co nastąpiło, przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania” – napisała na Instagramie Mandy Moore pod pierwszym zdjęciem nowo narodzonego dziecka. 

I zdradziła jego imię – August Harrison Goldsmith, czyli w skrócie Gus, jak mówią na niego rodzice. Zobaczcie go w naszej galerii (u góry strony).

Mandy Moore powitała na świecie synka

Ojcem dziecka jest Taylor Goldsmith. Wokalista zespołu Dawes to drugi mąż aktorki. Para poznała się w 2015 roku, kiedy jeszcze Mandy Moore oficjalnie była żoną Ryana Adamsa, również muzyka (w sumie byli małżeństwem przez siedem lat). 36-latka i młodszy od niej o rok Goldsmith zaręczyli się we wrześniu 2017 roku, a na ślubnym kobiercu stanęli w listopadzie 2018 roku. Wcześniej aktorka znana także z serialu Tacy jesteśmy, który przyniósł jej nominacje do m.in. Złotych Globów i Emmy, spotykała się z aktorem Zachiem Braffem, tenisistą Andy’m Roddickiem czy znanym z amerykańskiej telewizji Brianem McFaydenem.
Zobacz także: Mandy Moore i Shane West ze „Szkoły uczuć” byli parą w prawdziwym życiu? Szokujące wyznanie aktorki
 


Mandy Moore, oprócz wielu filmowych i serialowych ról na koncie, jest także wokalistką. W sierpniu 1999 roku ukazał się jej debiutancki singiel Candy, a w grudniu tego samego roku pierwszy krążek pt. So Real. Do tej pory wydała siedem krążków, a ostatni zatytułowany Silver Landings ujrzał światło dzienne. Promował go utwór Save a Little for Yourself. Teraz poznamy ją w całkiem nowej roli. Gratulujemy!