Kolejna aktorka niebawem zostanie mamą! Swojego pierwszego dziecka spodziewa się Mandy Moore. Tą radosną nowiną gwiazda filmu Szkoła uczuć, w którym wcieliła się w rolę Jamie Sullivan, podzieliła się na Instagramie, publikując kilka zdjęć z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem. Moore zdradziła również płeć maleństwa. Na początku 2021 roku na świat przyjdzie jej syn.

Mandy Moore spodziewa się dziecka. Aktorka urodzi syna

Ojcem dziecka jest Taylor Goldsmith. Wokalista zespołu Dawes to drugi mąż aktorki. Para poznała się w 2015 roku, kiedy jeszcze Mandy Moore oficjalnie była żoną Ryana Adamsa, również muzyka (w sumie byli małżeństwem przez siedem lat). 36-latka i młodszy od niej o rok Goldsmith zaręczyli się we wrześniu 2017 roku, a na ślubym kobiercu stanęli w listopadzie 2018 roku. Wcześniej aktorka znana także z serialu Tacy jesteśmy, który przyniósł jej nominacje do m.in. Złotych Globów i Emmy, spotykała się z aktorem Zachiem Braffem, tenisistą Andy’m Roddickiem czy znanym z amerykańskiej telewizji Brianem McFaydenem.


Zobacz także: Mandy Moore i Shane West ze „Szkoły uczuć” byli parą w prawdziwym życiu? Szokujące wyznanie aktorki
 


Mandy Moore, oprócz wielu filmowych i serialowych ról na koncie, jest także wokalistką. W sierpniu 1999 roku ukazał się jej debiutancki singiel Candy, a w grudniu tego samego roku pierwszy krążek pt. So Real. Do tej pory wydała siedem krążków, a ostatni zatytułowany Silver Landings ujrzał światło dzienne. Promował go utwór Save a Little for Yourself.