Choć zwykło się mówić, że młodzi ludzie niechętnie składają sobie wiążące obietnice i raczej skłonni są do wchodzenia w niezobowiązujące relacje, show biznes zdecydowanie temu zaprzecza! To fakt, że wiele znanych par decyduje się powiedzieć sobie tak w tajemnicy i bez blasku fleszy, ale z pewnością nie można powiedzieć, by przedstawiciele tej branży uciekali od odpowiedzialności czy zobowiązań. Przykładów nie brakuje: Miley Cyrus i Liam Hemsworth (choć para nigdy oficjalnie tego nie potwierdziła i wielu twierdzi, że ślubu nigdy nie było), czy Justin Bieber i Hailey Baldwin, którzy w końcu rozwiali wszelkie wątpliwości co do statusu swego związku.

Justin Bieber oficjalnie potwierdził ślub z Hailey Baldwin, a modelka zmieniła nazwisko i zadebiutowała jako Hailey Bieber

Mandy Moore wyszła za mąż. Kim jest Taylor Goldsmith?

Podobną decyzję podjęła inna gwiazda – jak się okazuje, na ślubnym kobiercu stanęła także Mandy Moore. Wczoraj 34-letnia gwiazda w obecności rodziny i przyjaciół ślubowała miłość i wierność aż do śmierci swemu partnerowi, muzykowi Taylorowi Goldsmith’owi. Co ciekawe, to nie pierwsze małżeństwo aktorki. Gwiazda, którą możecie kojarzyć z takich produkcji jak Szkoła uczuć czy Wszyscy Święci, przed dwoma laty rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, 44-letnim Ryanem Adamsem. Już rok później, czyli w 2017 była zaręczona ze swoim obecnym mężem, którego jak przyznaje, poznała na Instagramie. Zaręczyny, podobnie jak przyjęcie weselne, odbyło się w domu gwiazdy w Los Angeles w gronie najbliższych.

Na samą myśl o nim po prostu się rozpływam. Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego partnera na życie i ojca dla swoich dzieci, niż Taylor. Wszystko, co spotkało mnie dotychczas było jedynie wstępem do tego, co jest dziś. I nie zmieniłabym zupełnie nic – o ile to wszystko zaprowadziłoby mnie w to miejsce, w którym dziś jestem – skomentowała gwiazda w jednym w wywiadów.

Sukienka ślubna Mandy Moore

Mandy Moore w jednym ze starszych wywiadów przyznała, że nie wyobraża sobie siebie w klasycznej sukni ślubnej. Zgodnie z własną wizją na ślubnym kobiercu stanęła w bladoróżowej kreacji z pracowni Rodarte w niczym nie przypominającej typowej ślubnej „bezy”. Delikatna sukienka skomponowana z falbanek i pokryta delikatnym tiulem podkreślałą idealną figurę gwiazdy. Dopełnieniem całości był delikatny makijaż w stylu nude

Nie pozostaje nam nic innego, niż życzyć młodej parze, czyli Mandy Moore i Taylorowi Goldsmith'owi wszystkiego najlepszego!

Gwyneth Paltrow pokazała zdjęcie ze ślubu. I zdradziła, kto zaprojektował jej suknię!