Na próżno szukać jej na Instagramie pod starym nickiem @haileybaldwin. Od dziś modelka funkcjonuje pod nazwiskiem swojego męża! Tym samym Justin Bieber i Hailey Baldwin oficjalnie potwierdzili, że wzięli ślub. Choć dopiero dziś 21-latka zmieniła nazwisko w swoich mediach społecznościowych na Hailey Bieber, o tym, że para jest już małżeństwem mówiło się od dawna. W październiku, na pytanie fanki, która spotkała tę dwójkę w restauracji, o to, czy są już po ślubie odpowiedzieli zgodnie „tak”. Według doniesień cywilna ceremonia odbyła się 13 września. Jednak podobno ani Hailey, ani Justin nie uznali jej za wiążącą, ponieważ oboje wierzą, że jedyna przysięga, która naprawdę się liczy, to ta złożona przed Bogiem. Ślub kościelny planują więc na przyszły rok. Skąd jednak ten pośpiech i wizyta w urzędzie stanu cywilnego? Fani snują teorię o tym, że Hailey Baldwin jest w ciąży!

Justin Bieber zrobił sobie nowy tatuaż na twarzy. To dla Hailey Baldwin

Szybkie zaręczyny, szybki ślub... Czy Hailey Baldwin jest w ciąży?

Plotkom o ciąży Hailey Bieber (musimy się przyzwyczaić do nowego nazwiska!) nie pomógł jeden z ostatnich postów Justina Biebera. Muzyk na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z małżonką i opatrzył je opisem „My little bean”, czyli moja mała fasolka. Wystarczyła chwila, by fani pary dopatrzyli się w tym poście informacji o potomku, bowiem bardzo często przyszli rodzice o swoim jeszcze nienarodzonym dziecku mówią właśnie fasolka. Czy to dobry trop? Tego nie wiemy, bo Hailey z zamiłowaniem nosi szerokie bluzy swojego chłopaka czy oversize'owe kurtki, które skutecznie pozwoliłyby jej ukryć pojawiający się ciążowy brzuszek. Fanów zastanawia także fakt, skąd takie tempo. Para ogłosiła swoje zaręczyny w lipcu, choć zaczęła się ponownie spotykać w czerwcu. Przypomnijmy, że Justin Bieber jeszcze w marcu związany był z Seleną Gomez, a ze swoją nową-starą partnerką ożenił się już we wrześniu. Zresztą to on jako pierwszy, kilka dni temu, potwierdził, że z Hailey Baldwin są już po ślubie.

Justin Bieber zagrał specjalnie dla Hailey Baldwin w centrum Londynu!

Justin Bieber oficjalnie potwierdził ślub z Hailey Baldwin

Dwa dni temu na jego Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie pary z podpisem „My wife is awesome”, czyli najprościej mówiąc: Moja żona jest niesamowita. Do tej pory Justin nigdy w ten sposób nie pisał o Hailey. Wywołało to niemałe poruszenie – obserwatorzy piosenkarza zostawili pod postem prawie 52 tysiące komentarzy! Większość z nich zawierała gratulacje dla świeżo upieczonych małżonków. Dziś sama modelka potwierdziła te doniesienia zmieniając nazwisko w social mediach. Od września trzymała to w tajemnicy, ponieważ jak donosił serwis E!News, zaraz po ceremonii żona Justina udała się do urzędu w Los Angeles by zastrzec swoje nowe personalia i uczynić Hailey Bieber zastrzeżonym znakiem towarowym. To może wskazywać nie tylko na chęć zabezpieczenia się przed bezprawnym wykorzystywaniem nazwy, ale przede wszystkim na plany założenia własnej marki. W końcu Justin z powodzeniem działa pod szyldem swojej odzieżowej marki Drew.

Jesteście zaskoczeni, że Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub tak szybko? My gratulujemy parze i próbujemy przyzwyczaić się do Hailey Bieber.

Zobacz także: