Jedną z zalet bycia dzieckiem sławnych rodziców jest możliwość zakładania ich ikonicznych ubrań i odtwarzanie kultowych stylizacji. Nie raz byliśmy już świadkami takich sytuacji, gdzie córka miała na sobie element garderoby (najczęściej vintage) swojej mamy. Teraz to Carys Zeta Douglas, czyli córka Michaela Douglasa i Catherine Zety-Jones założyła jej sukienkę sprzed 25 lat. Wyglądała naprawdę przepięknie, a sukienkę same chętnie byśmy nosiły nawet teraz. Jest na tyle ponadczasowa, że absolutnie nie wyszła z mody, a wręcz wpisuje się w dzisiejsze trendy.

Córka Catherine Zety-Jones założyła jej ikoniczną sukienkę sprzed 25 lat

Carys skończyła właśnie 21 lat i opublikowała post ze zdjęciami pokazującymi, jak świętowała swój dzień. To właśnie na tę okazję dziewczyna postanowiła włożyć wspomnianą już sukienkę vintage swojej mamy. Musimy przyznać, że okazja była naprawdę dobra, a Carys wyglądała przepięknie.

Najpiękniejsze 21. urodziny, jakie mogłam sobie wymarzyć – napisała w opisie posta.

Pierwsze zdjęcie przedstawia 21-latkę dmuchającą świeczki na torcie, drugie podrzucaną na krześle. Na następnym kadrze możemy zobaczyć sukienkę lepiej. Jest naprawdę piękna. To jedwabna slip dress w odcieniu brudnego różu. Ramiączka i talię wysadzaną ma kamieniami. Góra wyszyta jest koronką i kwiatami. To niezwykle dziewczęca i romantyczna kreacja. Idealnie pasuje do Carys. Wyglądała ślicznie.

fot. carys.douglas/instagram.com

Kolejne zdjęcia przedstawiają czas wspólny ze znajomymi oraz bukiet kwiatów. Carys życzymy wszystkiego najlepszego z okazji jej 21. urodzin!

Zasługujesz na to – napisała w komentarzu pod postem Catherine Zeta-Jones.

Wyglądasz pięknie. Wszystkiego najlepszego.

Co za sukienka!

Kocham tę stylizację – piszą fani.

Sukienka Carys Zety Douglas to projekt sprzed 25 lat, który Catherine Zeta-Jones założyła na MTV Movie Awards

Sukienka została zaprojektowana przez Emanuela Ungaro jeszcze w zeszłym wieku. Na ten piękny projekt zdecydowała się Catherine Zeta-Jones. Wybrała go na MTV Movie Awards w 1999 roku. Dokładnie 25 lat temu. Oznacza to, że sukienka jest starsza od Carys. Jej mama prezentowała się w niej równie pięknie. Zobaczcie, jak wyglądała aktorka 25 lat temu i jak wystylizowała wspomnianą slip dress.

fot. Jeffrey Mayer / Getty Images

Zobacz także:

Look Catherine to kwintesencja estetyki późnych lat 90. i wczesnych lat 2000. Do sukienki aktorka dobrała błękitną torebkę i srebrne sandałki na obcasie. Jak widać wszystko zależy od styliacji ubrań. My dzisiaj bardzo chętnie założyłybyśmy tę sukienkę. Takie projekty nigdy nie wychodzą z mody. Są ponadczasowe i klasyczne. A najlepszym tego dowodem jest Carys, która po 25 latach postanowiła tchnąć w sukienkę drugie życie.