Festiwal Filmowy w Cannes właśnie się rozpoczął. Na wydarzeniu co roku pojawiają się topowe gwiazdy kina i nie tylko. Wśród nich zobaczyć mogliśmy Catherine Zetę-Jones i Michaela Douglasa. Razem z nimi pojawiła się też Carys Zeta Douglas, czyli 20-letnia córka aktorskiej pary. Wszystkie obiektywy były skierowane właśnie na nią. I nie dziwimy się, bo zarówno ona, jak i jej rodzice prezentowali się zjawiskowo.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas: dzieci

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas nie pojawili się w tym roku w Cannes sami. Towarzyszyła im córka Carys. Ostatnio aktorska para coraz chętniej pojawia się w blasku fleszy ze swoimi dziećmi, 20-letnią Carys i 22-letnim Dylanem Douglasem. Czy przed nimi sława? Dylan ukończył niedawno Brown University na Wydziale Nauk Politycznych i raczej nie idzie w ślady rodziców.

Co z Carys? Przypomnijmy, że Catherine, Morticia z serialu Netfliksa „Wednesday” określiła córkę jakiś czas temu: Mam Wednesday Addams w moim życiu od 19 lat i 9 miesięcy. Młodsza pociecha Douglasa i Zety-Jones stawia pierwsze kroki w branży muzycznej i właśnie tutaj widzi swoją przyszłość.

Cannes 2023: Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas z córką na czerwonym dywanie

Wróćmy jednak do Cannes, gdzie cała trójka prezentowała się zniewalająco. 53-latka miała na sobie czerwoną sukienkę do ziemi z głębokim dekoltem od Elie Saaba oraz asymetryczną pelerynę. Jej córka również postawiła na kreację od tego projektanta. Na festiwal założyła przepiękną przezroczystą sukienkę maxi z wycięciami. Włosy miała upięte w koka, dzięki czemu wszystkie detale sukienki oraz odkryte plecy były doskonale widoczne. Trzeba przyznać, że Carys wyglądała zjawiskowo. Jeśli chodzi o Michaela Douglasa, to zdecydował się na klasykę. Miał na sobie czarny garnitur i muszkę.

Zobaczcie, jak rodzina prezentowała się na czerwonym dywanie najpopularniejszego festiwalu filmowego na świecie. Zaznaczymy tylko, że był to debiut 20-latki w Cannes. I nie możemy sobie wyobrazić go lepiej.

fot. Gisela Schober / Contributor / Getty Images

Michael Douglas z rodziną na Festiwalu Filmowym w Cannes

78-latek otrzymał honorową Złotą Palmę za całokształt swojej twórczości, którą odebrał właśnie w Cannes. To było głównym powodem pojawienia się aktora i jego rodziny na filmowej imprezie. Prestiżową nagrodę wręczyła mu Uma Thurman. Aby uczcić dorobek Douglasa, festiwalowa widownia obejrzy również film dokumentalny o gwiazdorze – „Michael Douglas, syn marnotrawny”.

Zobacz także:

Co ciekawe małżeństwo ma sentyment do wydarzenia filmowego w Cannes, ponieważ to właśnie tam, w 1998 roku się poznało. Catherine i Michael pobrali się w 2000 roku, a 3 lata później urodziła się ich wspomniana córka – Carys.