Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones udowadniają, że prawdziwa miłość istnieje. Od wielu lat tworzą szczęśliwy związek, co – powiedzmy sobie szczerze – jest rzadkością w show-biznesie. Co więcej, mają dwójkę dzieci. Carys Zeta Douglas obchodziła niedawno 19. urodziny, a Dylan Michael Douglas skończył już 22 lata. Niestety nie wiemy zbyt wiele o córce znanej na całym świecie pary. Natomiast wszystko wskazuje na to, że syn Michaela Douglasa i Catherine Zety-Jones chciałby pójść w ich ślady. Coraz częściej towarzyszy im bowiem podczas wydarzeń branżowych. 

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones zabrali syna na czerwony dywan 

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones pojawili się na uroczystej premierze filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania" w towarzystwie syna. I to właśnie Dylan skupił na sobie całą uwagę zgromadzonych na miejscu fotoreporterów i fotoreporterek. 22-latek zrezygnował z klasycznego garnituru na rzecz granatowej marynarki oraz luźnych spodni w podobnym kolorze. Miał na sobie również koszulę ozdobioną abstrakcyjnymi wzorami i sneakersy. Bardzo chętnie pozował w towarzystwie Catherine Zety-Jones oraz Michaela Douglasa, który gra we wspomnianym filmie jedną z ważniejszych ról. 

Nie byłybyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie wspomniały o parze, która też zachwyciła na czerwonym dywanie. W poniedziałkowy wieczór (dodajmy, że premiera odbyła się 6 lutego 2023 w Los Angeles) Catherine Zeta-Jones postawiła na sukienkę, która wyróżniała się nie tylko wzorem (została pokryta panterką), ale również fasonem (miała krótszy przód i dłuższy, lekko lejący się tył). Do tego założyła czarne szpilki. Z kolei Michael Douglas pojawił się na wydarzeniu w czarnym garniturze i granatowej koszuli. Aktor udowodnił, że jest fanem klasyki. 

Urocze zdjęcia całej trójki z premiery głośnej produkcji Marvela możecie zobaczyć w naszej galerii (poniżej).

Syn Michaela Douglasa i Catherine Zety-Jones zachwycił ściance. Co wiemy o 22-letnim Dylanie?

Dylan Michael Douglas jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, dzięki czemu możemy poznać go trochę lepiej. Wszystko wskazuje na to, że interesuje się muzyką i świetnie czuje się na scenie. Potwierdza to m.in. krótki filmik, na którym śpiewa przed publicznością:

Niestety nie wiadomo wiele więcej (chociażby jakie ma plany na przyszłość), ponieważ do tej pory Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones bardzo dbali o prywatność swoich dzieci.