„Wednesday” podbija Netflix i TikTok

Nie mogło być inaczej. „Wednesday” to jeden z największych serialowych hitów mijającego roku. Spin-off kultowego filmu „Rodzina Addamsów” z 1991 roku, skupiający się na „makabrycznie bystrej i sarkastycznej” uczennicy Akademii Nevermore, od dnia premiery cieszy się niegasnącą popularnością na Netfliksie. Produkcja Tima Burtona doczekała się już nawet ikonicznej sceny, która z pewnością na stałe zapisze się w historii popkultury. Na myśli mamy oczywiście słynny już taniec Wednesday. Warto dodać, że dzięki użytkownikom TikToka efektowna sekwencja nie tylko stała się viralem, ale dodatkowo zapewniła Lady Gadze niespodziewany powrót na szczyty list przebojów na całym świecie.

Catherine Zeta-Jones porównuje swoją córkę Carys do Wednesday Addams

Główną gwiazdą „Wednesday” jest dwudziestoletnia Jenna Ortega. W obsadzie serialu nie brakuje także wielkich gwiazd, takich jak chociażby Catherine Zeta-Jones. Hollywoodzka aktorka wciela się tam w rolę Morticii Addams, czyli matki tytułowej bohaterki.

Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams w serialu „Wednesday” / fot. mat. prasowe Netflix

Zdobywczyni Oscara, prywatnie żona aktora Michaela Douglasa, doszła ostatnio do wniosku, że czasami serial niewiele różni się od rzeczywistości. Zeta-Jones zamieściła kilka dni temu w sieci nagranie, które rozbawiło miliony internautów.

Carys, moja prawdziwa córka jako mała dziewczynka. Mam Wednesday Addams w swoim życiu już od 19 lat i 9 miesięcy – napisała aktorka, pod wideo z domowego archiwum.

Catherine Zeta-Jones i jej córka Carys Zeta-Douglas (2019) / fot. mat. prasowe Netflix

Na opublikowanym na Instagramie filmiku widzimy jak kilkuletnia wówczas Carys stroi miny podczas szkolnego występu. Dziewczynka, niczym serialowa Wednesday, jest wyraźnie zdegustowana radosnym wydarzeniem oraz zachowaniem swoich rówieśników. Nastawienie córki Zety-Jones i Douglasa do całego przedsięwzięcia to jednak nie wszystko. Na uwagę zwraca także jej bardzo mocny i zarazem mroczny makijaż oraz… strój. Domyślacie się już, na jakie kolory postawiła wówczas córka aktorki? Tak, biały i czarny.

Morticia i ja kochamy cię, nasza mała deszczowa chmurko – dodała Zeta-Jones.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej. Koniecznie zobaczcie je do końca – z pewnością nie pożałujecie.

Zobacz także: