Serialowa Wednesday Addams inspiruje fanów i fanki netfliksowego przeboju na wiele różnych sposobów. Postać, w którą wcieliła się Jenna Ortega, stroni od mediów społecznościowych. Nie posiada nawet smartfona. Wszystko wskazuje jednak na to, że osoby oglądające serial akurat w tej kwestii nie chcą naśladować swojej idolki. Świadczą o tym kolejne trendy na TikToku czy Instagramie. Dopiero pisaliśmy o tym, że makijaż Wednesday Addams wyznaczył nowe trendy beauty. Na jej wyrazistych ustach jednak nie koniec. Wiralowo na TikToku rozchodzą się filmiki, na których użytkowniczki i użytkownicy dzielą się swoimi interpretacjami tańca, który zachwycił podczas seansu „Wednesday”. Do zabawy przyłączyła się nawet North West, która już od jakiegoś czasu prężnie działa w mediach społecznościowych.

Taniec Wednesday Addams w wykonaniu North West

Taniec Wednesday Addams, który można zobaczyć w czwartym odcinku przeboju Netfliksa, pokazał debiut gotyckiej ikony podczas imprezy w Nevermore Academy. Ten moment spodobał się oglądającym serial do tego stopnia, że sami postanowili bawić się jak główna bohaterka. Kolejne filmiki pokazujące własne interpretacje tańca Wednesday Addams dosłownie zalały TikToka i zaczęły cieszyć się zainteresowaniem liczonym w milionach odsłon. Wiralowa zabawa wciągnęła także North West. Córka Kim Kardashian zaprezentowała własny pomysł na wideo.

Na początku wideo, które odtworzono już niemal 12 milionów razy, widzimy North West w klasycznym wydaniu. Po chwili jednak na nagranie zostaje nałożony czarno-biały filtr z dodatkowymi efektami w postaci mieniących się rozbłysków, a influencerka w mgnieniu oka przechodzi sporą metamorfozę. Mowa tu nie tylko o ruchach, które zaczyna wykonywać. Jej rozpuszczone włosy zostają zaplenione w charakterystyczne dla Wednesday Addams warkocze. Pojawia się też grzywka. Na podstawie jej przydymionego oka i przyciemnionych ust, wydaje się także, że dokonała również zmiany w makijażu. Nie mamy wątpliwości, że to nie jest ostatnia odsłona wiralowego trendu. Być może jeszcze inne sławy zafascynowane nową Wednesday także przyłączą się do zabawy. Chyba że poszły w jej ślady i zrezygnowały z mediów społecznościowych.

 

@kimandnorth

Wednesday, Addams

♬ oh dance dance dance - 𝘳𝘦𝘵𝘳𝘰𝘤𝘺𝘣𝘦𝘳𝘷𝘪𝘣𝘦𝘴