Agnieszka Włodarczyk została mamą po raz pierwszy, o czym poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Dziecko aktorki oraz Roberta Karasia przyszło na świat dziś (7 lipca 2021 roku) w jednym z warszawskich szpitali. Znamy płeć i imię maleństwa, a także mamy pierwsze zdjęcia - solo, jak również ze świeżo upieczonymi rodzicami. Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Włodarczyk została mamą!

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o ciąży Agnieszki Włodarczyk. Gwiazda chętnie publikowała zdjęcia z ciążowym brzuszkiem w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, jak również zdradzała kolejne szczegóły związane ze zbliżającymi się narodzinami jej pierwszego dziecka. Jak się okazuje, maleństwo jest już na świecie. Agnieszka Włodarczyk urodziła chłopca. Wszystko wskazuje na to, że oboje czują się dobrze. Na Instagramie pojawiły się już bowiem ich pierwsze - wspólne zdjęcia. Towarzyszy im Robert Karaś, czyli młody tata. 

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś doczekali się syna. Chłopiec przyszedł na świat w środę - 7 lipca 2021 roku. Otrzymał dość oryginalne imię, a mianowicie Milan. W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć kilka zdjęć ze szpitala. 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś – historia związku

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zaczęli się spotykać w ubiegłym roku (informacje na temat łączącego ich uczucia potwierdzili w lipcu). Na wspólnych zdjęciach, które chętnie regularnie w mediach społecznościowych, wyglądają na bardzo w sobie zakochanych i szczęśliwych. Na początku 2021 roku dowiedzieliśmy się, że aktorka oraz triathlonista spodziewają się pierwszego dziecka. Ich syn przyszedł na świat na początku lipca tego roku.