Agnieszka Włodarczyk potwierdziła nowy związek! Wokalistka i aktorka znana z takich seriali, jak 13 posterunek, Plebania i Pierwsza miłość oraz z filmów Sara czy Nigdy w życiu udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, które najpierw pojawiło się na profilu jej ukochanego. Czyli Roberta Karasia, utytułowanego polskiego triathlonisty, mistrz i rekordzisty świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana w 2018 roku, podwójnego Ironmana w 2017 i 2019 roku oraz rekordzisty Polski na dystansie Ironmana w zeszłym roku. Zanim zaczął on odnosić sportowe sukcesy był strażakiem!

Agnieszka Włodarczyk ma nowego chłopaka. Z kim związana była wcześniej? 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś mogą zostać nową najgorętszą parą rodzimego show-biznesu. Oboje byli wcześniej w poważnych związkach. Karaś w 2012 roku po trzech latach znajomości wziął ślub z Natalią Ćwik. Jeszcze w maju 2019 roku Natalia Ćwik-Karaś, odpowiedzialna wówczas na prowadzenie strony TeamKaraś na Facebooku, a wcześniej głównie za organizację i logistykę wyjazdów na zawody, opowiadała w jednym z wywiadów o sukcesach męża i ich małżeństwie. Od tamtej pory najwyraźniej sporo się zmieniło, skoro sportowiec otwarcie chwali się nowym związkiem.


Martyna Wojciechowska pokazała pierścionek zaręczynowy! >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) Lip 29, 2020 o 9:46 PDT


Z kolei 39-letnia Agnieszka Włodarczyk spotykała się wcześniej m.in. z prezenterem Rafałem Kosińskim, biznesmenem Jakubem Sićkiem oraz aktorem Mikołajem Krawczykiem. I to właśnie relacja z tym ostatnim był najbardziej medialna. Aktorowi znanemu głównie z serialu Pierwsza miłość publicznie zarzucano, że dla Włodarczyk zostawił swoją dotychczasową partnerkę Anetę Zając (też aktorkę z Pierwszej miłości) oraz dwójkę synów. Jednak w 2016 roku para rozstała się, a Krawczyk zaczął spotykać się z inną aktorką, Sylwią Juszczak, z którą rok później wziął ślub cywilny, natomiast w 2019 ślub kościelny. Dzisiaj są rodzicami Konstancji.


Maffashion potwierdziła, że jest w ciąży! Znamy płeć dziecka i termin porodu! >>>