Agnieszka Wożniak-Starak, choć pozostaje wierna długim blond włosom, regularnie zmienia uczesanie. Nieznacznie skraca albo cieniuje włosy i eksperymentuje z grzywką. Najwyraźniej ostatnio znów zapragnęła odmiany, bo w poniedziałkowym wydaniu „Dzień Dobry TVN” zadebiutowała w nowej fryzurze. Której znakiem rozpoznawczym jest właśnie grzywka. A ponieważ gwiazda doskonale zna się na trendach, postawiła na grzywkę, która w sezonie wiosna-lato 2022 będzie absolutnym fenomenem. A konkretnie – bottleneck bangs, czyli grzywkę inspirowaną... szyjką od butelki. 

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową fryzurę! Postawiła na najmodniejszą grzywkę na sezon wiosna-lato 2022

O grzywce typu bottleneck pisaliśmy kilka tygodni temu, gdy popularne uczesanie najbardziej stylowych Francuzek postanowił spopularyzować znany stylista fryzur Tom Smith. Wyjaśnił wówczas, że najmodniejsza grzywka na 2022 rok wyróżnia się tym, że nad czołem jest wyraźnie krótsza, by stopniowo wydłużać się ku bokom głowy. Podobnie jak curtain bangs, tyle że nowa grzywka jest zdecydowanie krótsza i swobodnie opada na czoło (a nie je odsłania jak jej poprzedniczka). Nowa grzywka Agnieszki Woźniak-Starak jest dokładnie taka. Gwiazda znacząco skróciła więc krótsze pasma, które nosiła przy twarzy i zaczesała je tak, by prawie całkiem zasłaniała czoło. Wyrównała zresztą nie tylko grzywkę, ale i całe włosy – skróciła je nieznacznie i poprawiła odcień. Jak Agnieszka Woźniak-Starak wygląda w nowej fryzurze? Najlepiej zobaczcie sami i sami. Zdjęcie z planu, a właściwie dwa zdjęcia z planu, prezenterka udostępniła bowiem na swoim Instagramie. W krótkim czasie zdobywając ponad 12 tysięcy polubień.

Wśród pochlebnych komentarzy, niezliczonej ilości serc i emotikonek z płonącym ogniem, nie zabrakło głosów, że w nowej fryzurze Agnieszka Woźniak-Starak przypomina inną polską gwiazdę – piosenkarkę i aktorkę, której szczyt popularności przypadł na lata 80. i 90. – Izabelę Trojanowską. Z tą różnicą, że włosy prezenterki są o wiele jaśniejsze. Wy też widzicie podobieństwo?