Wczorajszy wieczór znowu spędziliście w towarzystwie Kevina? My też! I choć znamy na pamięć film o przygodach dziarskiego 8-latka, który broni swojego domu przed fajtłapowatymi włamywaczami, wczoraj odkryliśmy coś, co być może niektórzy z was już dawno, ale istnieje prawdopodobieństwo, że część z was ciągle nie. Chętnie zdradzimy, o co chodzi.

Od niedawna jednym z naszych ulubionych seriali jest „Sukcesja”. To produkcja HBO opowiadająca historię rodziny kontrolującej jedna z najważniejszych korporacji mediowych na świecie, Waystar Royco. Serial doczekał się już dwóch sezonów i wielu fanów zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Jednego z członków rodziny, Romana Roya gra Kieran Culkin. Znajome nazwisko?

HBO

Zobacz także: 4 seriale, które warto obejrzeć w te Święta

Tak, to nikt inny, jak młodszy brat filmowego Kevina McCallistera, Macaulaya Culkina. Kieran ma na koncie sporo ról, ale ostatnio mówi się o nim głównie w kontekście „Sukcesji”. Kieran Culkin zaczął swoją przygodę z filmem właśnie od „Kevina samego w domu”. A kogo tam zagrał? Na pewno już wiecie. Tak, kuzyna Fullera McCallistera, z którym Kevin nie chciał spać w jednym łóżku, ponieważ Fuller miał problemy z nietrzymaniem moczu w nocy.

To co, po seansie „Kevin sam w domu” czas na „Sukcesję”? Dobry wybór!

Zobacz także:

20th Century Fox

Zobacz także: „Kevin sam w domu” – szczegół, który przegapiliście, a który całkowicie zmienia odbiór filmu