Aleksandra Hałabuda wywołuje spore emocje wśród widzów Hotel Paradise. Jednych rozśmiesza swoimi zabawnymi wpadkami, drugich drażni swoimi intrygami i wypowiedziami. Jedno jest jednak pewne - nikt nie potrafi obok niej przejść obojętnie. Poznajcie bliżej Olę, kontrowersyjną uczestniczkę trzeciej edycji randkowego show telewizyjnej Siódemki.

Ola Hałabuda - wiek, pochodzenie

Aleksandra jest zodiakalną Panną. Urodziła się 25 sierpnia 1996 roku - w tym roku kończy więc 25 lat. Pochodzi z Białej Podlaskiej, ale obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. 

Ola Hałabuda - praca, zainteresowania, Instagram

Za sprawą udziału w popularnym programie TVN 7 Ola niemal z dnia na dzień stała się celebrytką. Jej oficjalny profil na Instagramie (@ola.hotelparadise3) obserwuje na ten moment już przeszło 140 tysięcy użytkowników serwisu. Przed wylotem na Zanzibar zarabiała na życie jako kelnerka. Nie jest tajemnicą, że Ola ma talent do sportów i lubi dbać o formę, dlatego gdy tylko może, to sporo swojego wolnego czasu spędza na siłowni.

Ola Hałabuda - brat, chłopak

Aleksandra nie jest pierwszą osoba w swojej rodzinie, która wystąpiła w programie telewizyjnym typu reality show. Jej brat, Paweł Hałabuda, pojawił się gościnnie w 12. sezonie emitowanego na antenie MTV Polska Warsaw Show. Ekipa z Warszawy.

O udziale Oli w Hotel Paradise sporo mówi się także w kontekście jej... chłopaka. W sieci aż huczy od plotek mówiących o tym, że w trzeciej edycji programu wkrótce pojawi się niejaki Michał Choiński, z którym Ola rzekomo tworzy parę w prawdziwym życiu. Tę informację należy jednak na razie traktować jako niepotwierdzoną pogłoskę.

Sama Ola o swoim życiu uczuciowym nie mówi zbyt wiele. Twierdzi, że kiedyś kręciły ją przelotne romanse i flirty. To się jednak miało zmienić, gdy raz zakochała się naprawdę i mężczyzna złamał jej serce. Od tamtego czasu podobno nie potrafi się zaangażować.

Jej ideał to pewny siebie, wysoki, umięśniony, wytatuowany mężczyzna o pięknym uśmiechu i życiowej zaradności. Nie ukrywa też, że od mężczyzny oczekuje 100 procent uwagi i wierności.

Zobacz także: