Trzecia edycja programu Hotel Paradise w telewizyjnej Siódemce nabiera coraz szybszego tempa. Możemy wam już zdradzić, że w nadchodzącym odcinku randkowego show Aleksandra Hałabuda potwierdza krążące od dłuższego czasu w internecie plotki na swój temat. Widzowie dowiedzą się, dlaczego dotychczas odrzucała wszystkich mężczyzn i nie chciała stworzyć żadnej głębszej relacji.

Ola z „Hotel Paradise 3” wyznaje swój sekret

W 31. odcinku Hotel Paradise 3 widzimy jak Ola, tracąc czujność i myśląc, że kamery tego nie zarejestrują, wyznaje Luizie swój głęboko skrywany sekret. Najpierw próbuje przekazać jej informację "pisząc" palcem po poduszce, ale ponieważ nie może utrzymać emocji na wodzy, w końcu szeptem zdradza jej swoją tajemnicę.

Miał tutaj przyjść - dopowiada, gdy koleżanka z programu zaczyna mieć problemy z odczytaniem zaszyfrowanej wiadomości.

Kiedy twój kolega miał tu przyjść? - pyta Luiza.

Na dwunastego miał bilet. Nie ma go, a dzisiaj jest dwudziesty. Nie wiem, o co chodzi. Nie wiem, gdzie on jest i się martwię - szepcze 24-latka.

I ty chcesz z nim być? - dopytuje wyraźnie zaintrygowana Luiza.

Ola otwarcie przyznaje, że chłopak, na którego czeka, jest dla niej ideałem mężczyzny.

Zobacz także:

On jest sto na sto - wyznaje.

Kim jest znany Oli chłopak, która ma się pojawić w „Hotel Paradise 3”?

Wszystko wskazuje więc na to, że krążące w sieci plotki na temat trzeciego sezonu Hotel Paradise powoli się potwierdzają. Przypomnijmy, że najbardziej dociekliwi fani programu już jakiś czas temu donosili na forach internetowych, że z czasem ma się w nim pojawić bardzo bliska osoba jednej z uczestniczek. 

Jeśli wierzyć przeciekom, chłopakiem, o którym Ola mówiła Luizie, jest Michał Choiński, zawodnik i trener mieszanych sztuk walki z Warszawy. Sporo mówi się też o tym, że rzekomo łączy ich zdecydowanie coś więcej niż przyjaźń.

Myślicie, że w hotelu na Zanzibarze wkrótce faktycznie zjawi się wymarzony chłopak Aleksandry Hałabudy?