Do dwóch razy sztuka? Z takiego założenia wychodzi Aleksandra Jakóbczyk, czyli nowa uczestniczka czwartego sezonu „Love Island Polska”. Ta otwarta, rodzinna, wesoła i pewna siebie zielonooka blondynka ma już bowiem na swoim koncie sukces w zagranicznej wersji programu. Sprawdźcie, co wiemy na jej temat!

Aleksandra Jakóbczyk – wiek, pochodzenie

Alex ma 27 lat. Pochodzi z Legnicy, ale gdy miała 10 lat przeprowadziła się ze swoją rodziną do Belgii. Obecnie żyje i pracuje w Temse, gminie położonej w prowincji Flandrii Wschodniej. Jest w połowie Włoszką.

Aleksandra Jakóbczyk – wykształcenie, praca, zainteresowania

Nowa mieszkanka Wyspy Miłości studiowała bardzo ciekawy kierunek – ortopedagogikę i stosowaną kryminologię młodych na Karel de Grote Hogeschool w Antwerpii. Kontynuuje naukę w Odisee Campus Sint-Niklaas. Jak możecie się domyślać, niezwykle fascynuje ją umysł człowieka, dlatego bardzo interesuje się psychologią i duchowością. Jest szczera, uśmiechnięta i empatyczna. Zawsze myśli o drugiej osobie. Jest też wielką miłośniczką podróży i włoskiej kuchni. W życiu zawodowym spełnia się w roli bizneswoman, prowadząc własny sklep internetowy.

Uważam, że jestem dobrym człowiekiem, a to jest najważniejsze - mówi Alex.

Aleksandra Jakóbczyk – „Love Island”

Aleksandra jest już świetnie znana widzom programu „Love Island”... w Belgii. W 2019 roku wzięła bowiem udział w pierwszym sezonie show i dotarła do ścisłego finału, w którym wygrała razem ze swoim partnerem 25 tysięcy euro. Jej związek z pochodzącym z Holandii emerytowanym piłkarzem, Denzelem Slagerem, nie przetrwał próby czasu, dlatego Alex chce teraz znaleźć chłopaka z Polski.

Jej wymarzony mężczyzna powinien być wesoły, ambitny, pewny siebie, troskliwy, pomocny i rodzinny. Z kolei jeśli chodzi o wygląd, to w jej typie jest zdecydowanie wysoki brunet z ciemną karnacją i zielonymi oczami. W programie szuka jednak nie tylko miłości, ale i przyjaźni na całe życie oraz... po prostu dobrej zabawy.

Aleksandra Jakóbczyk – Instagram

Dzięki zwycięstwu w belgijskiej edycji „Love Island” Aleksandra cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie (@aleksandraj_) uzyskał weryfikację i obserwuje go na ten moment już niemal 160 tysięcy użytkowników serwisu.

Myślicie, że Alex zyska także sympatię widzów polskiego „Love Island”?