Jurek Garrido Drozdowski to kolejny singiel, który ma okazję znacznie podnieść temperaturę w willi na Wyspie Miłości. Jest pewny siebie, ambitny i uważa się za dojrzałego nad wiek. Uwielbia się uczyć, nauki pobiera podobno nawet z flirtu. Lubi ludzi, lubi z nimi rozmawiać, na razie tylko w czterech językach, ale piątego już się uczy.

Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym zajmuje się na co dzień? Jaki jest jego ideał kobiety? Odpowiedzi na te i inne pytania na temat nowego uczestnika Love Island 4 do sprawdzenia już teraz poniżej.

Jurek Garrido Drozdowski – wiek, pochodzenie

Jerzy ma 23 lata, co czyni go jednym z najmłodszych uczestników tego sezonu Love Island. Jest pół Hiszpanem (ze strony ojca), pół Polakiem (ze strony matki). Jak dotąd zdecydowanie bliżej mu było jednak do gorących klimatów. Wychowywał się bowiem w Maladze, czyli drugim co do wielkości mieście malowniczego regionu Andaluzja. Obecnie jest związany z Madrytem.

Jurek Garrido Drozdowski – wykształcenie, praca, zainteresowania

Jurek jest bardzo ambitną osobą, dlatego zdecydował się studiować jeden z najbardziej prestiżowych i najtrudniejszych kierunków, jakie tylko istnieją – prawo. Warto dodać, że przez jakiś czas uczył się na jednej z uczelni w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje w kancelarii. Twierdzi, że nauka nie jest dla niego przykrym obowiązkiem, lecz przyjemnością. Zna już cztery języki i obecnie uczy się piątego.

Jak większość Hiszpanów, Jurek jest wielkim fanem futbolu. Kibicuje Realowi Madryt. Swój wolny czas spędza jednak nie tylko na śledzeniu najnowszych doniesień z piłkarskich boisk, ale także na spotkaniach z przyjaciółmi. Co ciekawe, lubi również eksperymentować w kuchni, dlatego często relaksuje się wymyślając i przyrządzając dziwne potrawy.

Jurek Garrido Drozdowski – kariera sportowa

Jak można się dość łatwo domyślić, posiadaczowi tak imponującej sylwetki nie jest też obce czynne uprawianie sportu. W przeszłości wiązał nawet swoją przyszłość z lekkoatletyką. Specjalizuje się w biegach na krótkich dystansach. Nowy Islander trenuje tę dyscyplinę już od dziewięciu lat, a nawet odniósł liczne sukcesy w biegach na 100 i 200 metrów. Był wicemistrzem Hiszpanii.

Jurek Garrido Drozdowski – związki, „Love Island 4”

Wychowany dotychczas w brytyjsko-iberyjskich klimatach zgłosił się do polskiej edycji programu, ponieważ chce poznać dziewczyny z naszego kręgu kulturowego i znaleźć miłość. Jurek ma zresztą dość jasno sprecyzowany typ kobiety. Najlepiej gdyby jego wybranka była starszą, niską dziewczyną o brązowych włosach. Z kolei jeśli chodzi o cechy charakteru, to szuka partnerki, która będzie pewna siebie, gotowa na wspólne szaleństwa, a przy tym lojalna, przyjazna i wspierająca.

Zobacz także:

Dla takiej miłości sam jest w stanie wykręcić coś szalonego, tak jak kiedyś, gdy po zalewie dwóch dniach wakacyjnej znajomości poleciał za dziewczyną prosto do Szkocji.

Jurek Garrido Drozdowski – Instagram

Jak na razie Jurek nie jest wielką gwiazdą mediów społecznościowych, ale coś na mówi, że to wkrótce może się diametralnie zmienić. Gdy prowadząca show Karolina Gilon zaprezentowała oficjalnie nowego uczestnika Love Island 4 na swoim instagramowym profilu, internautki wpadły w istny zachwyt.

Chyba pierwszy koleś, który robi wrażenie

Nie no, on jest świetny

Może w końcu będzie gorrrrrąco!

Koleś wygląda jak Zac Efron 

W końcu jakiś przystojniak

Ładny chłopak

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami w życiu prywatnym i karierze Jurka, to koniecznie zaobserwujcie jego profil na Instagramie (@jurek.garrido).