Oto Patrycja Walczak, kolejna singielka, która zjawiła się w luksusowej willi na Wyspie Miłości. Jest sympatyczną i roześmianą blondynką o długich i smukłych nogach, na którą od razu zwrócili uwagę niemal wszyscy Islandersi. Sprawdźcie, co wiemy na jej temat!

Patrycja Walczak – wiek, wzrost, osobowość

Patrycja pochodzi z Warszawy. Ma 25 lat, długie blond włosy i 173 cm wzrostu.

Jako swoje największe zalety wymienia otwartość, pewność siebie i umiejętność przyjmowania każdej, nawet największej krytyki. Do wad zalicza zbyt dużą impulsywność i nadmierną emocjonalność.

Patrycja Walczak – praca, zainteresowania

Nowa uczestniczka Love Island 4 zarabia na życie jako przedstawicielka handlowa. Działa w bardzo przyszłościowej branży, zajmuje się bowiem kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Jej pasją są podróże, jazda na rolkach i gotowanie. W wolnym czasie lubi oglądać filmy ze swoim ulubionym aktorem, Bradem Pittem.

Patrycja Walczak – związki, „Love Island 4”

Najważniejsze jest dla niej serce – najlepiej położone w ciele niebieskookiego bruneta, który oczaruje ją szczerością, rozsądkiem, niezależnością i lojalnością. Lubi tatuaże u mężczyzn. Sama posiada ich kilka na swoim ciele.

Na pewno musi być wysoki. Mieć mieć dużo w głowie. Najważniejsze, żebyśmy mieli wspólne flow i żebyśmy się dogadywali na każdej płaszczyźnie. Mam nadzieję, że poznam tutaj kogoś, kto zawróci mi nie tylko w głowie, ale i w sercu - mówi o swoim ideale mężczyzny.

Na Wyspie Miłości jest gotowa na poznanie fajnych ludzi i przygodę życia. Ma zamiar dobrze się bawić, szukając wielkiej miłości. Na razie w jej sercu pierwsze miejsce zajmuje Frania – buldożka francuska.

Zobacz także: