Oto Arek Kapuściński, nowy uczestnik czwartego sezonu randkowego show „Love Island. Wyspa Miłości” w Telewizji Polsat. Towarzyski i uśmiechnięty, uważa, że “pół godziny śmiechu daje dodatkowe dwa lata życia”. Twierdzi też, że jest w stanie porwać każdego do tańca. Gdy tylko jego zdjęcie pojawiło na oficjalnych profilach programu w serwisach społecznościowych, pojawiło się pod nim mnóstwo entuzjastycznych komentarzy. Internauci porównali go nawet do jednego z najpopularniejszych i zarazem najprzystojniejszych aktorów z Hollywood.

Mega podobny do Ryana Goslinga - czytamy na instagramowym profilu „Love Island”.

Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym zajmuje się na co dzień? Jaki jest jego typ kobiety? Sprawdź już teraz, co wiemy na jego temat!

Arek Kapuściński – wiek, wzrost 

Arkadiusz ma 27 lat. Z informacji zamieszczonych na jego profilach w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że jest jednym z najwyższych uczestników tego sezonu Love Island – ma aż 191 cm.

Arek Kapuściński – praca, zainteresowania

Arek mieszka obecnie we Włocławku, gdzie prowadzi własny salon tatuażu. Nie jest jednak tajemnicą, że sporo czasu spędził za granicą, a konkretnie w Norwegii, gdzie pracował fizycznie. Jego pasją, oczywiście poza tatuażami, są rap, sporty walki i siłownia.

Arek Kapuściński – Instagram

Jak przystało na uczestnika telewizyjnego show, Arek udziela się na Instagramie. Na jego profilu (@arekapuscinsky) na razie nie ma zbyt wiele postów, ale coś nam mówi, że po powrocie z Wyspie Miłości to na pewno się zmieni.

Arek Kapuściński – dotychczasowe związki, „Love Island 4”

Nowy mieszkaniec luksusowej willi na Wyspie Miłości był do tej pory w dwóch poważnych związkach. Pierwszy z nich trwał aż osiem lat, a kolejny trzy. Singlem jest od roku.

Arek przyznaje, że nie ma żadnych konkretnych oczekiwań wobec partnerki. Warunkiem jest jednak naturalność. Pragnie, aby każdy był w związku w 100% sobą. W jego typie są dobrze zbudowane, opalone brunetki.

Zobacz także:

W programie chciałby znaleźć miłość życia i deklaruje, że nawet gdyby jego wybranka mieszkała na drugim końcu świata, to byłby w stanie zmienić swoje życie i przeprowadzić się do niej.

Najlepsze zdjęcia Arka znajdziecie w naszej galerii.