Oto Szymon Pytlewicz, kolejny singiel, który postanowił spróbować swojego szczęścia w czwartym sezonie programu Love Island Polska. Otwarty i pewny siebie blondyn, który urokiem osobistym i spojrzeniem zielono-piwnych oczu chce oczarować czarnooką zgrabną brunetkę o śniadej karnacji i ostrych rysach twarzy. Określa siebie typem zdobywcy, ale lubi też być zdobywany. Zdecydowany w dążeniu do celu, potrafi osiągnąć to, co sobie zaplanuje, tak jak np. ukończenie studiów czy gruntowne schudnięcie. Szymon uważa, że otwartość i pozytywne podejście do życia, a także chęć poznawania nowych ludzi czyni z niego ciekawego partnera do rozmów. Niech nie zmylą was pozory. Ten dobrze zbudowany facet interesuje się nie tylko wylewaniem litrów potu na siłowni, ale także... Sprawdźcie poniżej!

Szymon Pytlewicz – ile ma lat i skąd pochodzi?

Szymon urodził się 25 lutego 1995 roku, a więc jest spod znaku Ryb i skończył w tym roku 26 lat. Pochodzi ze Ślesina, czyli małego miasta położonego w województwie wielkopolskim. Od 2019 roku mieszka w Poznaniu.

Szymon Pytlewicz – wykształcenie, praca

Szymon jest bez wątpienia jednym z najlepiej wykształconych uczestników tego sezonu Love Island. Ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Po maturze studiował finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Następnie kontynuował naukę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W 2020 roku obronił tytuł magistra. Obecnie Szymon pracuje jako księgowy.

Szymon Pytlewicz – zainteresowania

Amator tańca, jazdy na rowerze, podróży i spotkań z przyjaciółmi. Szymon jest też wielkim miłośnikiem muzyki elektronicznej, dlatego chętnie wybiera się ze swoimi znajomymi na takie imprezy jak Don't Let Daddy Know czy Sunrise Festival w Kołbrzegu.

Jak większość uczestników programów typu bikini reality, Szymon także zalicza się do mężczyzn, którzy lubią sport, dbają o formę i spędzają sporo czasu na ćwiczeniach modelujących jego sylwetkę.

Szymon Pytlewicz – Instagram

Szymon na razie nie jest gwiazdą mediów społecznościowych, ale udział w telewizyjnym show Polsatu z pewnością przysporzy mu tysięcy nowych obserwatorów. Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami w jego życiu prywatnym i zawodowym, to koniecznie zaobserwujcie jego profil w serwisie Instagram. Znajdziecie go tam pod nazwą @szymonpytlewicz.