Oto Ola Tomala, nowa mieszkanka luksusowej willi na Wyspie Miłości! Wysoka blondynka o zielono-brązowych oczach i silnej osobowości, która jak sama twierdzi w życiu dostaje wszystko to, czego chce. Sama o sobie mówi, że jest błyskotliwa i ma szczególną umiejętność przekonywania innych ludzi do swoich racji. W skali od 1 do 10 ocenia siebie aż na 11, bo, jak twierdzi wie, na co ją stać. Najbardziej lubi w sobie to, że potrafi dać ponieść się emocjom. Cechą, która najbardziej ją irytuje jest z kolei naiwność. Jej wymarzony partner powinien być przystojny i uczciwy, oraz przede wszystkim – zapatrzony w nią, doceniający, zabawny, spontaniczny i bogaty. Do listy życzeń jednym tchem dołącza także wierność, uczciwość, miłość, zaradność, polot, fantazję i dobry seks.

Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych! - uważa.

Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jak zarabia na życie? Jaki jest jej typ faceta? Odpowiedzi na te i inne pytania na temat uczestniczki czwartego sezonu randkowego show Love Island znajdziecie już teraz poniżej.

Ola Tomala – wiek, praca, zainteresowania

Aleksandra ma 29 lat. Pochodzi ze Świdnicy. Na swoim koncie ma udział w wyborach Miss Dolnego Śląska. Ma to szczęście, że swoje życie zawodowe związała ze swoją wielką pasją. Na co dzień zajmuje się bowiem końmi – jest jeźdźczynią i trenerką w dyscyplinie ujeżdżenia. Kocha taniec.

Ola Tomala – „Love Island 4”

Nowa Islanderka nie lubi tracić czasu, dlatego od pierwszej chwili w programie przeszła do konkretnego działania i odbyła błyskawiczną randkę 2+1. Aby przygoda Oli w Love Island trwała jak najdłużej, musi przecież rozmawiać, poznawać i szukać pary. Tym samym zaczęła więc wchodzić w drogę innym uczestniczkom. Dziewczyny szybko poczuły rosnącą konkurencję. Wydawało się, że emocje opadną wraz z nadejściem nocy i że do rana nic się nie wydarzy. Na Wyspie Miłości nic nie jest jednak pewne. W nocy parę osób postanowiło nieco złamać zasady gry. Bruno zakradł się do łóżka Oli.

Następnego dnia emocje poszybowały jeszcze wyżej. Ku zaskoczeniu wszystkich, Karolina ponownie zaprosiła uczestników do Kręgu Ognia. Oli ewidentnie spodobała się miniona noc, bo nie miała wątpliwości kogo wybrać. Do swojej pary zaprosiła Bruna.

Ola Tomala – Instagram, metamorfoza

Ola założyła swój profil w serwisie Instagram (znajdziecie ją tam pod nazwą @ola_tomala) już lata temu i w przeciwieństwie do wielu uczestników i uczestniczek telewizyjnych programów, nie kasuje swoich starych zdjęć. Swoje pierwsze posty zamieszczała tam już na początku 2014 roku, dzięki czemu internauci mają teraz okazję dokładnie prześledzić, jak zmieniała się na przestrzeni lat. A trzeba przyznać, że w jej przypadku jak najbardziej można mówić o sporej metamorfozie.

Blada cera, długie kruczoczarne włos, okulary – na niektórych zdjęciach sprzed lat Ola jest niemal nie do poznania! Jej fotografie z różnych okresów, w tym najnowsze zdjęcia z planu programu Love Island, znajdziecie już teraz w naszej galerii.