Oto Aleksandra Stręk, kolejna poszukająca miłości singielka w czwartym sezonie programu „Love Island”. Ta urocza blondynka o niebieskich oczach jest osobą otwartą i komunikatywną. Do tego jest szczera, bezpośrednia i szczyci się tym, że potrafi rozwiązywać nawet największe problemy. Wśród znajomych i rodziny znana jest przede wszystkim ze swojego poczucia humoru. Ola uważa siebie za tradycjonalistkę, która marzy o tym, aby w przyszłości założyć rodzinę. Co jeszcze wiemy na jej temat?

Aleksandra Stręk – ile ma lat i skąd pochodzi?

Ola urodziła się 16 maja 1996 roku. Jest więc zodiakalną Byczycą i skończyła w tym roku 25 lat. Na Wyspę Miłości dotarła z Wrocławia, gdzie mieszka i pracuje.

Aleksandra Stręk – zainteresowania, praca

Nowa uczestniczka „Love Island 4” uwielbia taniec i dobrą muzykę, a w szczególności polskie przeboje. Chętnie też biega i jeździ na rowerze. Dobrze się czuje w gronie bliskich i przyjaciół, racząc się specjałami kuchni orientalnej i włoskiej oraz popijając zieloną herbatę. Jest ekspertką od rachunkowości i pracuje jako księgowa.

Aleksandra Stręk – dotychczasowe związki, „Love Island 4”

Ola jest singielką od roku. Do tej pory była tylko w dwóch poważnych związkach. Ma nadzieję, że następny partner będzie tym, który nie tylko zawróci jej głowie, ale także mężczyzną, z którym stworzy relację opartą na wzajemnym zaufaniu. Otwarcie deklaruje, że jej serce może zdobyć tylko facet, który zaimponuje jej uczuciowością i troskliwością. Jej partner musi być też szczery, wierny i koniecznie z poczuciem humoru.

Co ciekawe, żadnych szans nie mają za to u niej narcyzi i... fanatycy siłowni. Ola twierdzi również, że jej facet nie może spędzać w łazience więcej czasu od niej. Twierdzi, że w „Love Island 4” chce poznać prawdziwą miłość. Myślicie, że któryś z panów z tego sezonu show sprosta jej wymaganiom?

Aleksandra Stręk – „Piękne i odważne”

Macie wrażenie, że skądś już ją znacie? Nic dziwnego. Ola brała już wcześniej udział w innych programie telewizyjnym. W 2019 roku wystąpiła w emitowanym na antenie TTV reality show o nazwie „Piękne i odważne”, w którym grupa kobiet musi radzić sobie z zadaniami, z którymi na co dzień kompletnie nie mają styczności. Wrocławianka przyznała, że w programie chciała obalić wciąż pokutujące wśród części społeczeństwa fałszywe przekonanie, że piękne kobiety nie mogą być inteligentne.

Aleksandra Stręk – Instagram

Jak przystało na uczestniczkę programów telewizyjnych i aspirującą celebrytkę, Ola ma już pokaźne grono fanów w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie (@ola_strek_) obserwują już ponad 134 tysiące użytkowników serwisu.

Zobacz także: