Aleksandra Sworowska prywatnie i zawodowo

Aleksandra Sworowska jest związana z mediami już od przeszło dekady. Bratanica Bogny Sworowskiej, znanej polskiej modelki i II wicemiss w konkursie Miss Polonia 1987, rozpoczęła swoją przygodę z telewizją w wieku zaledwie 19 lat. Swoje pierwsze kroki w branży stawiała jako stylistka w TVN. W kolejnych latach pracowała na planach takich produkcji jak „Top Chef”, „Milionerzy” i „Hotel Paradise”. Przez pewien czas była też odpowiedzialna za social media Kuby Wojewódzkiego. Po drugiej strony kamery stanęła po raz pierwszy jednak dopiero w ubiegłym roku, gdy zaproponowano jej poprowadzenie nowego reality show platformy Player i telewizyjnej Siódemki. „One Night Squad” jak na razie nie doczekał się drugiego sezonu, ale Sworo, jak na Olę mówią jej fani oraz znajomi, nie może narzekać na brak zajęć.

Ambitna 32-latka nie tylko prowadzi audycje i tworzy podcasty w internetowej rozgłośni Newonce Radio, ale także spełnia się jako producentka kreatywna. Na swoim koncie ma m.in. spektakularne współprace z takimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej jak MataTymek czy Szczyl.

Aleksandra Sworowska ogłasza ciążę

Okazuje się, że sukcesy zawodowe dziennikarki idą w parze ze szczęściem w jej życiu osobistym. Aleksandra Sworowska, która od dłuższego czasu jest w związku z Piotrem Baczyńskim, prezesem firmy Immersion, ogłosiła właśnie, że jest w ciąży.

Czy jesteście gotowi na potężny baby spam? – czytamy pod zdjęciami, na których Sworo eksponuje swój wyraźnie już zaokrąglony brzuch.

W dalszej części instagramowego wpisu przyszła mama wyjawiła, że razem ze swoim ukochanym spodziewają się córki.

Yup, new baby gurl is on the way – dodała.

Obserwatorzy Aleksandry Sworowskiej pospieszyli z gratulacjami. W gronie osób, które skomentowały wpis, nie zabrakło znajomych ze świata mediów i show-biznesu, w tym Margaret, która nie starała się nawet ukryć swojego wielkiego zaskoczenia.

Whaaaaaaaaaaat. Gratulacje – napisała piosenkarka, dodając całą masę emotek.

Zobacz także:

sworo / instagram.com

Zabawny komentarz zamieścił także Piotr Kędzierski.

Znam ojca! Porządny chłop! – oznajmił.

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy szczęśliwego rozwiązania.