Aleksandra Sworowska zaraża ludzi energią, specyficznym poczuciem humoru, pasją do muzyki i... sportów ekstremalnych. Dziennikarka wkrótce będzie miała okazję zaprezentować się znacznie szerszej publiczności - została prowadzącą One Night Squad, czyli najnowszego reality show z udziałem influencerów i celebrytów, w którym występują m.in. uczestnicy Hotel Paradise, Top Model i Big Brother.

Znacie moją słabość do reality show - a ten stał się jednym z moich ulubionych i to nie tylko dlatego, że go poprowadziłam - wyznała.

Aleksandra Sworowska zawodowo

Aleksandra Sworowska zdradziła w jednym z wywiadów, że rozpoczęła pracę w mediach, gdy miała zaledwie 19 lat. Swoją karierę zaczynała jako stylistka w TVN, następnie była reporterką i wydawczynią programów typu reality show i talent show (m.in. Hotel Paradise, Milionerzy, Top Chef).

Wtedy już trochę obyłam się z kamerą, lecz zawsze byłam po tej drugiej stronie - mówiła w ubiegłym roku w rozmowie z Twoim Stylem.

Parę lat temu jej talent dostrzegł sam Kuba Wojewódzki. Gwiazdor zaprosił ją do tworzenia materiałów z backstage'u i prowadzenia profilów jego talk show w mediach społecznościowych.

To jednak nie wszystko. Dziennikarka jest także związana z radiem. Prowadzi audycje Drugie śniadanie, Mam za fajne życie na długie paznokcie i Sexmisja, których możecie posłuchać w internetowej stacji newonce.radio.

Jakby tego było mało, na co dzień spełnia się również w roli agentki fotografów oraz producentki w agencji Shootme Visual Artists.

Aleksandra Sworowska prywatnie

Aleksandra Sworowska jest zodiakalną Wagą. Urodziła się 17 października 1990 roku - w tym roku kończy więc 31 lat. Pochodzi z Warszawy. Jeśli macie ochotę poznać ją bliżej, to koniecznie zaobserwujcie jej profil na Instagramie (@sworo). Ola regularnie zamieszcza tam materiały przedstawiające kulisy jej pracy w mediach, a także zdjęcia i filmiki ze swoich zagranicznych podróży.