Na początku lutego tego roku Aleksandra Żebrowska poinformowała swoich fanów oraz fanki, że spodziewa się kolejnego dziecka. Opublikowała zdjęcie testu ciążowego na Instagramie i napisała: Dwie kreski mimo szczepienia #toniecovid #tomichał. Pod postem posypały się komentarze z gratulacjami. Wśród nich kilka ciepłych słów od Anny Lewandowskiej, Zofii Zborowskiej, Natalii Klimas oraz Pauliny Krupińskiej. Influencerka i przedsiębiorczyni nie zdradziła szczegółów związanych z nadchodzącymi narodzinami jej czwartego dziecka z Michałem Żebrowskim. Natomiast wczoraj (23 marca) opublikowała kolejne zdjęcie, które wzbudziło niemałe emocje wśród jej obserwatorów oraz obserwatorek. Aleksandra Żebrowska pokazała bowiem ciążowy brzuszek po raz pierwszy

Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek!

Aleksandra Żebrowska wrzuciła do sieci (a konkretnie na Instagram) zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek i – w typowy dla siebie sposób – zażartowała, że za jego kształt oraz rozmiar odpowiedzialna jest dieta z młodą kapustą w roli głównej. Młoda kapusto #czytoty – czytamy w opisie postu. Fotografię możecie zobaczyć poniżej. 

Nie wiadomo, kiedy kolejne dziecko Aleksandry Żebrowskiej i Michała Żebrowskiego przyjdzie na świat, jak również czy para spodziewa się chłopca czy dziewczynki.  Przypomnijmy, że influencerka oraz aktor są już rodzicami trzech chłopców, a konkretnie Franciszka, Henryka oraz Felicjana. Najstarszy z nich ma już osiem lat.    

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.