Pandemiczny baby boom w show-biznesie zdaje się nie mieć końca. Do grona znanych i lubianych osób, które ostatnio podzieliły się radosnymi nowinami, dołączyła właśnie rodzina Żebrowskich. 34-letnia założycielka marki odzieżowej Francis & Henry i starszy od niej o 15 lat aktor spodziewają się czwartego potomka. O tym, że Aleksandra Żebrowska jest w ciąży dowiadujemy się z jej profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją na ten moment już przeszło 230 tysięcy użytkowników serwisu. Znana z pokazywania prawdziwego obrazu macierzyństwa influencerka zamieściła tam w niedzielę wieczorem zdjęcie testu kasetkowego.

Dwie kreski mimo szczepienia - napisała żartobliwie pod zdjęciem.

Aleksandra Żebrowska ogłasza kolejną ciążę

Z tego powodu wiele osób mylnie uznało, że Ola Żebrowska poinformowała właśnie wszystkich o pozytywnym wyniku testu na... obecność koronawirusa. Mama dwunastoletniego Franciszka, dziewięcioletniego Henryka i kończącego w sierpniu dwa lata Feliksa doprecyzowała jednak wszystko w towarzyszących wpisowi hasztagach.

#toniecovid #tomichał - czytamy.

Wszelkie wątpliwości rozwiewa także fakt, że na zdjęciu widoczny jest popularny test badający wartość stężenia beta- HCG, dzięki któremu można  stwierdzić obecność lub brak ciąży.

Co ciekawe, „covidowy” dowcip przyszłej mamy podłapała m.in. Anna Lewandowska.

Szanuję. Wszystko przez brak dystansu - zażartowała trenerka w komentarzu. - Gratulacje kochani - dodała.

Wśród osób, które zdążyły już złożyć gratulacje Żebrowskim, znaleźli się m.in. Agnieszka Włodarczyk, Monika Mrozowska, Joanna Okuniewska, Anna Kalczyńska, Patricia Kazadi oraz Kamila Szczawińska.

Przyłączymy się do życzeń!