Nie da się ukryć, że ciąże i porody gwiazd to tematy, które od lat niezmiennie rozpalają internet do czerwoności. Ubiegły rok był jednak pod tym względem wyjątkowo obfity. Serwisy plotkarskie i kolorowe magazyny praktycznie co chwilę donosiły o narodzinach dzieci znanych artystek, influencerek, dziennikarek, osobowości medialnych, modelek i celebrytek. Przypomnijmy, że w 2021 roku swoje pociechy powitały na świecie m.in. Agnieszka Włodarczyk, Ida Nowakowska, Zofia Zborowska, Agnieszka Kaczorowska, Olga Frycz i Anna Dereszowska. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że 2022 rok będzie pod tym względem co najmniej równie emocjonujący!

One urodziły w 2022 roku

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące w polskim show-biznesie dość mocno zdominowały doniesienia o zawirowaniach w życiu osobistym Joanny Opozdy. Na szczęście w lutym na świat przyszedł ktoś, kto nadał życiu doświadczonej przez los aktorki nowy sens. Mały Vincent jest prawdziwym oczkiem w jej głowie!

9 marca, czyli w Międzynarodowy Dzień Didżeja, swoje trzecie dziecko urodziła wokalistka, a prywatnie żona Gromee'ego, Sara Chmiel. Co ciekawe, tego samego dnia media obiegła także informacja o narodzinach drugiej pociechy Ewy Farnej. Z kolei w kwietniu już po raz czwarty mamą została aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka.

Ciąże polskich gwiazd 2022

Lista znanych Polek, które w nadchodzących miesiącach powitają na świecie swoje pociechy powiększyła się ostatnio o kilka gorących nazwisk ze świata kultury, mediów, show-biznesu i... polityki. Swojego pierwszego dziecka spodziewa się znana z programu „Top Model” Katarzyna Sokołowska. 49-letnia reżyserka pokazów mody jest w siódmym niebie i sama określa swoją ciążę mianem cudu.

Sporym echem w mediach odbiła się też informacja, że niedługo po raz drugi mamą zostanie przedsiębiorcza restauratorka i celebrytka, Lara Gessler. Nie jest tajemnicą, że Magda Gessler już nie może się doczekać, aż ujrzy swoje kolejne wnuczę.

To jednak jeszcze nie koniec radosnych wieści. Jeśli już trochę się pogubiliście w tych wszystkich mniej lub bardziej oficjalnych ogłoszeniach, to mamy dla was krótkie podsumowanie. Poza wspomnianymi już wcześniej Kasią Sokołowską i Larą Gessler, w ciąży są aktualnie:

  • Aleksandra Żebrowska, która razem ze swoim mężem, znanym aktorem Michałem Żebrowskim, spodziewa się czwartego dziecka;
  • Maja Hyży, która także powita na świecie swoja czwartą pociechę;
  • prezenterka pogody Anna Dec, która oczekuje narodzin drugiego maleństwa;
  • znana z występów w programie „Taniec z Gwiazdami” tancerka Hanna Żudziewicz, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka z Jackiem Jeschke;
  • oraz znana z „Top Model 2” (trzecia) żona Krzysztofa Ibisza, Joanna Kudzbalska, która także zostanie mamą po raz pierwszy.

Wszystkim paniom życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Zobacz także: