Rodzina Lary Gessler i Piotra Szeląga już niebawem powiększy się. Cukierniczka, a prywatnie córka Magdy Gessler przekazała radosną wiadomość w tym samym dniu, w którym jej mąż obchodzi urodziny. Opublikowała urocze wideo, zdjęcie, natomiast w opisie postu złożyła ukochanemu życzenia. +1. Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat - napisała. Co wiemy o narodzinach drugiego dziecka Lary Gessler i Piotra Szeląga? Sprawdźcie poniżej. 

Lara Gessler jest w ciąży!

Lara Gessler jest w ciąży, o czym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się za pośrednictwem jej profilu na Instagramie. Główna zainteresowana całą sprawą opublikowała (niezwykle urocze) wideo, na którym podchodzi do Piotra Szeląga oraz córeczki - Neny, daje jej buziaka, a następnie łapie się za swój brzuch i podkreśla ciążowe krągłości. Trwający kilka sekund film możecie zobaczyć poniżej. 

Jeśli przesuniecie palcem w lewo, zobaczycie, że Lara Gessler wrzuciła do sieci także zdjęcie, na którym przytula własny brzuch. Wygląda pięknie i wszystko wskazuje na to, że dobrze się czuje.

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się drugiego dziecka - chłopiec czy dziewczynka?

Niestety na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Lara Gessler, a co za tym idzie: kiedy jej drugie dziecko z Piotrem Szelągiem pojawi się na świecie. Wiadomo za to, że para spodziewa się narodzin chłopca. Jakie imiona biorą pod uwagę? Kto dołączy do Neny? Tego rodzaju szczegóły prawdopodobnie poznamy w przyszłości. A na razie gratulujemy!

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna - napisała uradowana przyszła mama.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.