Magda Gessler nie przestaje zaskakiwać. Parę dni temu Instagram zablokował tymczasowo jej konto za post, w którym dosadnie wyraziła swoje zdanie o Władimirze Putinie. Prowadząca cieszące się niegasnącą popularnością „Kuchenne Rewolucje” na szczęście znów może być w stałym kontakcie ze swoimi fanami i fankami. A trzeba przyznać, że ma ich naprawdę sporo – na wszystkich profilach w mediach społecznościowych obserwują ją niemal 3 miliony użytkowników. Ostatnio właścicielka słynnej warszawskiej restauracji U Fukiera zamieściła w sieci wyjątkowy wpis.

Magda Gessler zaręczyła się ze swoim długoletnim partnerem

W środę wieczorem jurorka programów „MasterChef” i „MasterChef Junior” opublikowała urocze zdjęcie ze swoim partnerem. W towarzyszącym fotografii wpisie Magda radośnie oznajmiła, że jej ukochany Waldek oświadczył się jej, a ona powiedziała „tak”!

Daj mi nogę... Daj mi nogę... Dać nie mogę. A poprosiłeś mnie o rękę, więc daję ci rękę - napisała.

Jeszcze tego samego wieczora Magda pochwaliła się na InstaStory zdjęciem, na którym eksponuje pierścionek zaręczynowy z dość nietypowym, czarnym kamieniem.

Czarny diament na szczęście... Od Waldusia... Założył mi na rękę - czytamy.

magdagessler_official / instagram.com

Do trzech razy sztuka

Magdalena GesslerWaldemar Kozierawski, lekarz medycyny rodzinnej i estetycznej, są parą od ponad 20 lat, a znają się drugie tyle. Wybranek gwiazdy na co dzień mieszka w kanadyjskim Toronto. Jeśli faktycznie zdecydują się stanąć na ślubnym kobiercu, dla Magdy będzie to już trzecie małżeństwo.

Przypomnijmy, że w latach 80. restauratorka wyszła za mąż za Volkharta Müllera, który zmarł w 1987 roku. Z tego związku celebrytka ma syna Tadeusza Müllera. Następnie była żoną Piotra Jacka Gesslera, z którym ma córkę Larę Gessler.

Myślicie, że Magda i Waldek zdecydują się już wkrótce sformalizować swój związek i urządzić huczne wesele?

Zobacz także:

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.