Lara Gessler oraz Piotr Szeląg wzięli drugi ślub, czego dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się z Instagrama, a konkretnie z profili zaproszonych na uroczystość gości, jak również gościń. Ceremonia odbyła się w miniony weekend w Zakopanem. Trwała kilka dni. Było naprawdę bajkowo. Wiele osób zastanawiało się jednak, dlaczego znana cukierniczka oraz jej partner zdecydowali się na taki krok. Lara Gessler postanowiła wyjaśnić powody swojej decyzji podczas ostatniego Q&A, czyli serii pytań i odpowiedzi. Oto wszystko, co wiemy.

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub. Dlaczego?

Przypomnijmy, że Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub po raz pierwszy pod koniec 2020 roku – około miesiąc przed narodzinami ich córeczki, Neny. Ostatnio znowu stanęli na ślubnym kobiercu, a tym samym zaskoczyli swoich fanów oraz fanki. Jak się okazuje, Lara Gessler i Piotr Szeląg zdecydowali się na taki krok, ponieważ wtedy zależało im jedynie na „dopięciu formalności przed porodem”. Natomiast teraz – w Zakopanem – mogli świętować w towarzystwie najbliższych. 

Pierwszy ślub był cywilny. Chcieliśmy dopiąć te formalności przed porodem. Nie było na nim naszych bliskich. Nawet mojej Mamy, bo dostaliśmy termin poza Warszawą i to jakimś cudem. Dla nas to ten ślub teraz był tym pierwszym. Z ludźmi, którzy nas kochają i dobrze nam życzą – przyznała Lara Gessler na swoim Instagram Stories. 

Drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga – jak wyglądała ceremonia?

Fakt, że Lara Gessler i Piotr Szeląg planują drugi ślub, do samego końca pozostawał tajemnicą. Znana cukierniczka i prawnik powiedzieli sobie sakramentalne „tak” na świeżym powietrzu – nie przeszkadzał im śnieg czy niska temperatura. Tego wieczoru towarzyszyli im najbliżsi, na czele z Magdą Gessler, czyli mamą panny młodej, a także Tadeuszem Müllerem – jej przyrodnim bratem. Nie zabrakło również rodzimych gwiazd – Cioci Liestyle, Jakoba Kosela, Natalii Klimas oraz Piotra Czaykowskiego, który poprowadził ceremonię. Następnego dnia państwo młodzi zaprosili swoich gości i gościnie na tak zwane poprawiny. Wszyscy bawili się w góralskiej chacie. Co ciekawe, obowiązywał wtedy dress code w stylu lat 80. Nie mamy wątpliwości, że był to jeden z najpiękniejszych ślubów w rodzimym show-biznesie!