Lara Gessler wyszła za mąż! Pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Lara Gessler jest już po ślubie! Gwiazda wyszła za mąż za Piotra Szeląga wcześniej niż się spodziewaliśmy, gdyż od zaręczyn pary nie minął nawet miesiąc! #miłość napisała pod fotografią udostępnioną 9 października Lara Gessler, oznaczając na niej swojego partnera, warszawskiego prawnika Piotra Szeląga. Na zdjęciu są oboje – choć tylko od połowy – a ich stroje nie pozostawiają złudzeń, że są już po ślubie (albo, że właśnie wychodzą do Urzędu Stanu Cywilnego). Lara ubrana jest bowiem w białą (prostą) sukienkę, a w dłoni trzyma okazjonalny bukiet – z jesiennych kwiatów i gałązką dzikiej róży, jej wybranek ma na sobie jasne lniane spodnie oraz loafersy.

Nie trzeba było czekać długo, by pod zdjęciem posypały się gratulacje. „Bosko. Cudowności” – napisała Joanna Koroniewska, komentarz okraszając niezliczoną ilością czerwonych serduszek. „Wspaniale. Gratulacje Lara & Piotr” – cieszył się projektant mody Łukasz Jemioł, a Natalia Klimas dodała: „KOCHAM. Zuchy moje kochane”. Swój komentarz zostawiła także Magda Gessler, słynna mama panny młodej, która pochwaliła wiązankę. „Piękny bukiet.., kwintesencja piękna” – napisała. 

Lara Gessler już po ślubie! Zobaczcie suknię ślubną

Teraz tym bardziej można się zachwycać, bo na swoim Instagramie Lara Gessler udostępniła kolejne zdjęcia ze ślubu – takie, na których widać parę młodą w pełnej okazałości – spacerujących po parku w odświętnych strojach. Dokładnie można przyjrzeć się więc sukni ślubnej Lary – eleganckiej w swej prostocie, ale i zgodnej z najświeższymi trendami. Suknia ślubna Gessler z charakterystycznymi bufiastymi rękawami (hit sezonu) to projekt polskiej marki Laurella (wiemy, bo gwiazda oznaczyła markę na zdjęciach). I właśnie zdradziła, ile zapłaciła za ten projekt! Okazuje się, że kreacja z metką rodzimego brandu kosztowała zaledwie 259 zł. Projektantka nawet nie wiedziała, że kupuję od niej suknię na ślub – wyznała z wywiadzie dla magazynu Party świeżo upieczona panna młoda. 

Na polskie marki celebrytka postawiła też, dobierając dodatki do sukni. Buty – dekoracyjne sandałki to projekt Vandy Nowak, a biżuteria pochodzi z kolekcji Mokobelle Jewellery. Wiemy też, skąd Lara Gessler miała bukiet – to kompozycja Mak 1904. Po prostu wow! Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się.

Nie sądziliśmy, że do ślubu Lary Gessler i Piotra Szeląga dojdzie tak szybko. Nie minął nawet miesiąc od momentu, kiedy pisałyśmy o ich zaręczynach. Pierścionkiem zaręczynowym z żółtego złota, inkrustowanym diamentami oraz rubinem, gwiazda pochwaliła się (również na Instagramie) 14 września (podkreślając, że jest najszczęśliwsza), para nie zostawiła sobie więc zbyt wiele czasu na ślubne przygotowania. 

Lara Gessler i Piotr Szeląg są razem od ponad roku (wcześniej gwiazda przez dwa lata była w związku małżeńskim z Pawłem Ruczem). W kwietniu br. poinformowali, że spodziewają się dziecka. Gwiazda ma rodzić lada moment, bo według wstępnych wyliczeń termin porodu przypadał na przełom września i października. Być może więc już niedługo Lara podzieli się z nami kolejną dobrą wiadomością. Trzymamy kciuki!


Zobacz także: Lara Gessler wybrała imię dla dziecka i zdradziła termin porodu