Kolejna gwiazda spodziewa się dziecka! Jakieś czas temu dowiedzieliśmy się, że Gigi Hadid i Zayn Malik zostaną wkrótce rodzicami. Modelka jest w 5. miesiącu ciąży. Lara Gessler również poinformowała, że jest w ciąży w kwietniu! Współwłaścicielka warszawskich restauracji oraz influencerka, którą na Instagramie obserwuje prawei 140 tysięcy fanów poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka i po raz pierwszy zostanie mamą za pośrednictwem mediów społecznościowych. To oznacza, że Magda Gessler będzie babcią! Lara narodową kwarantannę spędziła za miastem na jednej z urokliwych wsi – to właśnie tam powstało zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek. Co więcej, kilka dni temu w rozmowie z serwisem Jastrząb Post gwiazda wyznała, że wybrała już imię dla dziecka i zdradziła termin porodi

Wiedzieliście, że Magda Gessler ma syna? Jego zdjęcie wywołało furorę! >>>

Lara Gessler jest w ciąży! Gwiazda podzieliła się radosną nowiną na Instagramie

AKTUALIZACJA 3 LIPCA 2020

Lara Gessler w rozmowie z serwisem Jastrząb Post wyznała, że wraz z partnerem Piotrem Szelągiem poznali płeć dziecka, a nawet wybrali już imię – podobno zdecydowali się na tradycyjne imię, jednak postanowili nie dzielić się jeszcze tą informacją. Gwiazda wyznała jednak, kiedy urodzi. Powiedziała, że termin porodu wypada na przełom września i października.

Lara Gessler opublikowała post na Instagramie, w którym poinformowała, że spodziewa się dziecka! Celebrytka jest ubrana w niebieską, dziewczęcą sukienkę, która opina całkiem duży ciążowy brzuszek. 31-latka opatrzyła zdjęcie podpisem „Wiosna”, ale krągłości mówią same za siebie! Autorem zdjęcia jest partner restauratorki. Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg już wkrótce zostaną rodzicami. Pod postem natychmiast posypało się mnóstwo gratulacji – zarówno od fanów, jak i przyjaciół pary, m.in. od Jakoba Kosela, Michała Piróga, Gabi Drzewieckiej i Piotra Czaykowskiego. Narazie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Lara Gessler. Gwiazda nie zdradziła póki co również płci dziecka. Gratulujemy! Zobaczcie zdjęcie Lary Gessler w ciąży w galerii powyżej. Wygląda naprawdę kwitnąco. Najbardziej na pewno cieszy się Magda Gessler, która zostanie babcią.