Lara Gessler ma powody do radości! Celebrytka poinformowała na Instagramie o zaręczynach! 31-latka przyjęła oświadczyny swojego partnera, Piotra Szeląga. Opublikowała dwa zdjęcia, na których widać oczywiście szczęśliwą parę, a na drugim restauratorka pochwaliła się pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Informację opatrzyła krótkim komentarzem „Najszczęście” i oznaczyła swojego narzeczonego, a także dodała hasztag #miłość. Pod postem posypały się gratulacje od najbliższych znajomych, m.in. od Ani Starmach, a także rodziny – post skomentowała Magda Gessler, mama Lary, pisząc – Ale ja jestem… happy. Brawo. Gratulacje złożyli również szczęśliwej parze Piotr Czajkowski oraz Jakob Kosel (który sam niedawno oświadczył się swojej wybrance, influencerce Cioci Liestyle). 

Gwiazda „Top Model” właśnie się zaręczyła! „Powiedziałam tak” – napisała na Instagramie i pochwaliła się pierścionkiem >>>

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się!

W życiu prywatnym Laury Gessler dzieje się teraz bardzo dużo. Przed chwilą celebrytka zaręczyła się, a już po raz pierwszy zostanie mamą. 31-latka jest w zaawansowanej ciąży – planowany termin porodu wypada na przełom września i października, czyli już za chwilę! Piotr Szeląg wybrał więc doskonały moment, aby poprosić swoją ukochaną o rękę. Para jest razem od ponad roku – a tegorocznej wiosny poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. W mediach wyznali, że poznali już płeć dziecka, wybrali nawet imię – jednak narazie zatrzymają te informacje dla siebie. Nie wiadomo również, kiedy planują się pobrać. Obecnie na pewno chcą się sobą nacieszyć przed tym, jak zostaną rodzicami i pochłonął ich nowe obowiązki. Gratulujemy zaręczyn! Zobaczcie poniżej piękny pierścionek zaręczynowy Lary Gessler.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najszczęście @piotr.szelag #najszczęście #miłość

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler) Wrz 14, 2020 o 7:48 PDT