Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę małżeńską

Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz drugi powiedzieli sobie „tak”. Znana cukierniczka i bizneswoman, a prywatnie córka restauratorki i gwiazdy telewizji Magdy Gessler, po zaledwie kilkunastu miesiącach od ślubu odnowiła przysięgę małżeńską ze swoim wybrankiem. Utrzymywana do ostatniej chwili w tajemnicy ceremonia odbyła się w wyjątkowo malowniczej scenerii – na świeżym powietrzu w pięknie zaśnieżonym Zakopanem.

Tak. Dla Ciebie zawsze „Tak” - napisała Lara Gessler na Instagramie w poście ze zdjęciami z uroczystości.

Gwiazdy na drugim ślubie Lary Gessler i Piotra Szeląga

Poza sławną mamą Lary i jej przyrodnim bratem, Tadeuszem Müllerem, na miejscu zjawiło się też spore grono znajomych z branży mody, kultury, mediów i show-biznesu. Ważną rolę podczas ceremonii pełnił przyjaciel Lary, znany model i celebryta, Piotr Czaykowski. To właśnie on prowadził uroczystość i towarzyszył parze podczas składania przysięgi.

... tym, kim od dawna dla siebie jesteście – stworzeni - powiedział na końcu swojej przemowy, po której Lara i Piotr pocałowali się.

Wśród osób, które otrzymały zaproszenie na tę sekretną imprezę, znaleźli się też m.in. Ciocia Liestyle i Jakob Kosel. Para influencerów  udostępniła na instastory minirelację z eleganckiego przyjęcia weselnego, które odbyło się w pięciogwiazdkowym hotelu Nosalowy Park Hotel & SPA.

Wczorajszy wieczór był niesamowity. Wszystko za sprawą cudownych @lara_gesler i @piotr.szelag oraz pastora @piotrczaykowski - napisała Agnieszka. - A kiedy Piotr śpiewał i grał dla Lary, to płakaliśmy wszyscy bez wyjątku (...) To była cudowna, romantyczna uroczystość. Dziękujemy, że mogliśmy być razem z Wami - dodała.

Pierwsze zdjęcia z drugiego ślubu Lary Gessler i Piotra Szeląga znajdziecie już teraz w naszej galerii.