O Larze Gessler wciąż jest głośno! Na początku października córka Magdy Gessler wyszła za mąż za prawnika Piotra Szeląga. Restauratorka i influencerka wybrała na tę okazję sukienkę z rozcięciem oraz bufiastymi rękawami od polskiej marki Laurella (suknia ślubna Lary Gessler kosztowała jedynie 259 zł), a także sandałki projektu Vandy Novak. Wyglądała naprawdę pięknie! A ponieważ w dniu ślubu była już w zaawansowanej ciąży, nie trzeba było czekać długo, by urodziła. Mniej więcej tydzień po ceremonii zaślubin na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Poród odbył się bez komplikacji, naturalnie (na czym bardzo zależało gwieździe). 

Lara Gessler urodziła!

21 października Lara Gessler i Piotr Szeląg za pośrednictwem Instagrama poinformowali, że powitali na świecie córeczkę. To właśnie wtedy Lara Gessler opublikowała urocze zdjęcie z rodziną, a także wyjątkowy wpis: „Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej. Mamy Ją!”. Tego dnia Piotr Szeląg podzielił się też zdjęciem żony ze szpitala. 

Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami

O ciąży Lary Gessler dowiedzieliśmy się w kwietniu tego roku. Restauratorka i influencerka opublikowała wtedy urocze zdjęcie, na którym widać lekko zaokrąglony – ciążowy brzuszek. Pod postem posypały się komentarze z gratulacjami i komplementami. Niedługo później córka Magdy Gessler pochwaliła się zdjęciami z wyjątkowej sesji zdjęciowej, która została zrealizowana w centrum Warszawy. Fotografie wywołały niemałe poruszenie w sieci, a także w polskich mediach.

Lara Gessler – płeć i imię dziecka oraz urocze wideo malucha

Duże emocje wywołują też zdjęcia dziecka, które Lara Gessler publikuje na Instagramie już po urodzeniu dziecka. Nie tylko pierwsze, ale i drugie, na którym celebrytka trzyma malucha w ramionach. A także najnowsze – które Lara Gessler udostępniła zaledwie godzinę temu. A właściwie nie tylko zdjęcie, ale i filmik z maluchem! Oprócz selfie w lustrze – z mężem i córeczką – Lara Gessler opublikowała bowiem krótkie wideo córeczki, na którym wyraźnie widać, jak otwiera oczy i macha rączkami. Wygląda po prostu uroczo! Zresztą, zobaczcie sami: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniłoPrzyszła na świat nasza córeczka - Nena Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie. #cześć #hello #hellobabygirl #nena #love #rodzina #family #mumanddad #mamatata @muppetshop @dollyglam_shop

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler) Lis 2, 2020 o 3:58 PST

W opisie postu Lara Gessler zdradziła też imię dziecka. I, wbrew plotkom jakie krążyły na ten temat, wcale nie niej to imię tradycyjne. Influencerka i prawnik nazwali córeczkę Nena. Jak wam się podoba?

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Para wybrała wyjątkowe imię dla swojego dziecka >>>