Kasia Sokołowska to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskiej branży fashion. Nie jest tajemnicą, że ceniona reżyserka i producentka pokazów mody w trakcie studiów sama pracowała jako modelka. Znaczne większy sukces odniosła jednak jako osoba odpowiedzialna za prezentację kolekcji znanych projektantów od tzw. kulis. Od 2013 roku swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z marzącymi o wielkiej karierze uczestnikami programu „Top Model”. Zbliżająca się wielkimi krokami jedenasta edycja talent show będzie dla Kasi wyjątkowa. Jurorka wkroczy bowiem na plan zdjęciowy będąc już w zaawansowanej ciąży.

Płeć dziecka Kasi Sokołowskiej

Informacja o ciąży Katarzyny Sokołowskiej odbiła się szerokim echem w mediach. Liczni znajomi ze świata show-biznesu i internauci cieszą się, że 49-latce udało się spełnić marzenie o macierzyństwie. Sama zainteresowana zresztą już parokrotnie określiła swoją ciążę mianem „cudu”. 

Mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud. Mówię o tym głośno, więc teraz mogę o tym mówić i chcę o tym mówić i dzielić się tym - wyznała w programie „Dzień Dobry TVN”.

Jurorka „Top Model” i jej partner na razie nie wypowiadali się na temat płci swojego pierwszego wspólnego potomka. Media zrobiły to jednak za nich. Jak donosi informator tygodnika „Party”, Kasia Sokołowska i Artur Kozieja spodziewają się syna.

W którym miesiącu ciąży jest Katarzyna Sokołowska?

Podczas ostatniej wizyty w programie „Dzień Dobry TVN” Kasia Sokołowska wyznała, że w ciąży czuje się znakomicie, dlatego nie ma zamiaru rezygnować z pracy. Wszystko wskazuje na to, że aktywna zawodowo pozostanie niemal aż do samego rozwiązania. Jak bowiem ujawnia źródło „Party”, gwiazda TVN jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży. To oznacza, że maleństwo przyjdzie na świat w wakacje, gdy będą jeszcze nagrywane kolejne odcinki nowego sezonu „Top Model”.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.