Dokładnie w zeszłą niedzielę choreografka i jurorka ogłosiła światu, że spodziewa się pierwszego dziecka. Posypała się lawina gratulacji. Tym bardziej że to ciąża bardzo wyczekiwana przez Kasię i jej partnera, biznesmena Artura Kozieję. Dziś Sokołowska po raz pierwszy pojawiła się publicznie w studiu „Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć więcej o zbliżającej się wielkimi krokami 11. edycji programu „Top Model”. Na koniec nie zabrakło też pytań o ciążę i tego, jak może ona wpłynąć na życie zawodowe gwiazdy.

Kasia Sokołowska o ciąży na Instagramie

Kasia poinformowała tydzień temu o ciąży za pośrednictwem Instagrama, gdzie zamieściła zdjęcie z plaży, prezentując niewielki jeszcze ciążowy brzuszek. Podpisała je wymownie: „Cuda się zdarzają”, nawiązując do swojej długiej walki o zostanie mamą – zdjęcie zobaczycie w galerii. 

Dziś rano z kolei zdecydowała się na kolejny "ciążowy" wpis na Instagramie. Tym razem chciała podziękować za tysiące wspaniałych wpisów, listów i gratulacji. Przy okazji zaprosiła do oglądania DDTVN.

Nie jestem w stanie podziekować indywidualnie za każde Wasze ciepłe i kochane słowo! Piszę zatem tutaj: dziękujemy❤️ Życzyłabym sobie, żeby każdy obecny i ten przyszły Rodzic czuł to co ja teraz czuję – napisała Kasia na swoim instagramowym koncie pod radosnym zdjęciem z brzuszkiem i pieskami.

Kasia Sokołowska o ciąży w Dzień Dobry TVN

Zgodnie z zapowiedzią, Kasia zjawiła się w programie śniadaniowym wraz z Nicole Aconchong (10. edycja „Top Model”)  i Patrycją Sobolewską (9. edycja), by opowiedzieć o castingach do kolejnej odsłony talent show TVN-u. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik pogratulowali przy okazji jurorce ciąży a ona z radością odniosła się do swojego stanu i tematu macierzyństwa. Zapewniła, że jest do nowej roli przygotowana, bo ma wiele dzieci, choćby tych z programu TVN-u właśnie. Jednak podkreśliła raz jeszcze, że swoje zajście w ciążę postrzega wciąż w kategorii cudu.

Mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud. Mówię o tym głośno, więc teraz mogę o tym mówić i chcę o tym mówić i dzielić się tym – podkreśliła na antenie Sokołowska.

Kasia zaznaczyła też, że czuje się świetnie w ciąży i ma zamiar być wciąż aktywna zawodowo. Ma jednak świadomość, że powinna teraz szczególnie o siebie dbać i będzie to jak najbardziej robiła. 

Byłam całe życie aktywna i jestem dalej aktywna. Mam to szczęście, że się znakomicie czuję i po prostu pracuję tak, jak pracowałam i oczywiście więcej uwagi trochę skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu; zawodowo i tak fizycznie bardzo dużo pracowałam – przyznała. – Teraz jednak fokus jest troszeczkę inny. Przed nami kolejna edycja „Top Model”, wyjątkowa dla mnie również z tego powodu [ciąży – przyp.red.]  – zaznaczyła jurorka.

Kasia Sokołowska w ciąży – styl

Po nagraniu Kasia chętnie pozowała fotoreporterom, wyraźnie promieniejąc i prezentując się stylowo w luźnym garniturze, który skrywał ciążowe krągłości. Nie spodziewałyśmy się jednak po niej niczego innego – zaserwowała nam bardzo elegancką stylizację ciążową, wpisującą się w wiosenne trendy, a dokładnie w ten na oversize'owe komplety, a zwłaszcza właśnie przeskalowane garnitury. Do tego jurorka dobrała dużą torebkę i kocie okulary w metalowych oprawkach. Na jej głowie nie zabrakło również opaski, która jest jej znakiem rozpoznawczym od jakiegoś czasu. Całość przełamała masywnymi czarnymi butami na grubszej podeszwie.

fot. AKPA

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.