Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek oraz fanów „Top Model”. Powstanie kolejna – już 11. edycja największego modowego show w Polsce. Wiemy, kiedy startują castingi, jak długo potrwają i co trzeba zrobić, aby zgłosić się do programu. Czy Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński powrócą w nowym sezonie? Poznajcie pierwsze szczegóły. 

„Top Model 11” – castingi. Kiedy i jak można się zgłosić do programu?

Osoby, które spróbować swoich sił w 11. edycji „Top Model”, powinny zapamiętać dwie daty. A mianowicie 4 kwietnia 2022 – właśnie wtedy rozpoczynają się castingi, a także 22 maja 2022. Jest to bowiem ostatni dzień, w którym można się zgłosić do programu. Podobnie jak w przypadku kilku poprzednich sezonów, poszukiwania kolejnej top modelki albo kolejnego top modela rozpoczynają się od castingu online. To znaczy? Jeśli chcecie wziąć udział w „Top Model 11”, musicie wypełnić formularz dostępny na oficjalnej stronie internetowej programu, a także nagrać film, w którym pokażecie siebie i to, kim jesteście. Do programu mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie. Stacja TVN zaprasza również osoby, które skończyły 16 lat i posiadają pisemną zgodę opiekuna prawnego. 

Prześlij film, w którym zaprezentujesz nam siebie. Pokaż nam swoją kreatywność. Możesz wysłać także zdjęcie. Przekonaj jury, że to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w "Top Model"! Zaskocz nas i baw się razem z nami – czytamy na oficjalnej stronie internetowej TVN.

Osoby, które poradzą sobie najlepiej podczas castingu internetowego, zostaną zaproszone do kolejnego etapu. To znaczy, że będą mogły się zaprezentować na żywo przed jury „Top Model 11”.

„Top Model 11” – jury. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński powrócą?

Skoro już mowa o jury... Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński powrócą w „Top Model 11”. To właśnie one i oni będą oceniać osoby biorące udział w programie, a także dawać im cenne wskazówki czy rady na przyszłość. Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony internetowej programu, uczestniczki i uczestnicy będą mogli liczyć również na wsparcie Michała Piróga, czyli prowadzącego show, a zarazem mentora. 

„Top Model 11” – złoty bilet 

W 11. edycji „Top Model” jurorki oraz jurorzy po raz czwarty przyznają złoty bilet. Osoba, która szczególnie zachwyci ich podczas castingu na żywo, nie będzie musiała brać udziału w bootcampie, tylko od razu wprowadzi się do domu modelek i modeli. Tym samym będzie miała zagwarantowany udział w programie. Przypomnijmy, że pierwszy złoty bilet w historii polskiej edycji programu trafił w ręce Klaudii El Dursi. W kolejnych edycjach jury wyróżniło Weronikę Kaniewską i Weronikę Zoń

„Top Model 11” – srebrny bilet

Osoby biorące udział w castingu do „Top Model 11” będą miały także szansę na zdobycie srebrnego biletu. To znaczy? W tym wypadku Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybierają kandydatki i kandydatów, którzy wywarli na nich wyjątkowo dobre wrażenie podczas castingu online. A następnie powierzają ich los fankom i fanom modowego show. Na oficjalnej stronie internetowej „Top Model” odbędzie się głosowanie, w którym widzki oraz widzowie zdecydują, kto pojedzie na bootcamp. Szczęśliwa zdobywczyni albo szczęśliwy zdobywca srebrnego biletu nie będzie musiała lub nie będzie musiał spotykać się wcześniej z jury w studiu. 

„Top Model 11” – premiera 

Kiedy nowe odcinki „Top Model” trafią na antenę? Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość. Jak wynika z oficjalnej informacji prasowej, start 11. edycji modowego show zaplanowano na jesień 2022. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Jeżeli się to zmieni, na pewno przeczytacie o tym na Glamour.pl. Stay tuned

Zobacz także:

„Top Model 11” – emisja

Program „Top Model” już od lat jest pokazywany na kanale TVN. Na razie nie wiadomo, w jaki dzień oraz o której godzinie będzie emitowana 11. edycja show. Możemy się spodziewać, że informacje na ten temat zostaną ujawnione bliżej premiery. Oczywiście, wszystkie odcinki będzie można oglądać także na platformie stremingowej Player. I to o takiej porze, jaka najbardziej wam odpowiada. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.