Kasia Sokołowska to znana polska reżyserka pokazów mody, której ogólnokrajową rozpoznawalność przyniósł program „Top Model”. 49-latka od 2013 roku zasiada obok Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki w fotelu jurorki programu. Dodatkowo od przeszło sześciu lat udanie wspólpracuje z marką biżuteryjną APART oraz firmą obuwniczą Kazar, dla której zaprojektowała m.in. kapsułową kolekcję „Kazar x Kasia”. Liczne sukcesy zaowocowały tytułem Kobiety Roku Glamour 2019 w kategorii „Biznes”. Prywatnie Sokołowska układa sobie życie u boku biznesmena, przedsiębiorcy i inwestora, Artura Koziei. Para właśnie powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko.

Kasia Sokołowska urodziła – płeć i imię dziecka 

O tym, że Kasia Sokołowska jest w ciąży dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się w połowie kwietnia. W Wielkanoc jurorka Top Model” wyznała, że po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda TVN podzieliła się radosną nowiną z fanami i fankami za pośrednictwem Instagrama, gdzie zamieściła kilka fotografii z wakacji, na których widać zaokrąglony brzuszek. Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze – zaznaczyła w opisie. 

W kolejnych tygodniach o stanie błogosławionym jurorki „Top Model” rozpisywały się wszystkie portale plotkarskie i kolorowa prasa. W wywiadzie dla „Miasta kobiet” Sokołowska otwarcie przyznała, że po nieudanej próbie naturalnego poczęcia, poddała się zabiegowi in vitro. Zdecydowałam się na procedurę in vitro. Pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, pojawiło się to uczucie i potrzeba macierzyństwa i taka pewność, że trzeba o to zawalczyć i że chcę o to walczyć – zdradziła na antenie TVN Style. 

W tej samej rozmowie odpowiedziała również, dlaczego zdecydowała się na dziecko dopiero po 40. roku życia: U mnie starania zaczęły się, nie wiem, czy później, czy późno. Po prostu stało się to w momencie, w którym uznałam, że jestem gotowa. Teraz jestem w związku, w którym czułam, że to już jest ten moment na to, żeby ta rodzina była pełna. Ja jestem spokojna, spokojniejsza, zdecydowana – mówiła. W tym samym czasie magazyn „Party” informował, że reżyserka i jej partner spodziewają się narodzin syna, a poród planowany jest na lipiecJest już w szóstym miesiącu ciąży i w wakacje razem z partnerem Arturem Kozieją powitają na świecie syna! – mogliśmy przeczytać na łamach dwutygodnika.

Szczęśliwe rozwiązanie, zgodnie z medialnymi doniesieniami, nastąpiło w połowie wakacji. O tym, że Kasia Sokołowska wraz z ukochanym powitali na świecie upragnionego synka media zaczęły informować w poniedziałek 18 lipca. „Świeżo upieczona mama i maluch czują się dobrze” – dowiadujemy się.

O tym, że Kasia Sokołowska urodziła swoje pierwsze dziecko najpierw można było przeczytać na serwisie Plotek, potem napisał o tym Pudelek. Bylibyśmy jednak ostrożni, z uznaniem tych informacji za oficjalne. Ze strony gwiazdy nie pojawił się żaden komunikat ani nawet post na Instagramie. Na które oczywiście z niecierpliwością czekamy (trzymając rękę na pulsie). Podobnie jak na wiadomość o imieniu chłopca, która także nie została podana do publicznej wiadomości. Już teraz jednak serdecznie gratulujemy.

Kasia Sokołowska prywatnie

Kasia Sokołowska urodziła się 23 lutego 1973 roku w Lubartowie, w województwie lubelskim. Niewiele osób wie, że w wieku 7 lat jurorka „Top Model” została wokalistką w zespole muzyki dawnej Scholares Minores pro Musica Antiqua. Po zdanej maturze podjęła studia (reżyseria i aktorstwo) na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Na tym jednak nie koniec – świeżo upieczona mama studiowała także dziennikarstwo i kulturoznawstwo. W czasie studiów rozpoczęła się jej przygoda ze światem mody – dorabiała jaka modelka. Pierwszy pokaz wyreżyserowała dla studentek projektowania ubioru. Od 2017 związana jest z biznesmenem Arturem Kozieją – historia ich związku do sprawdzenia poniżej: 

Zobacz także: